Teraz jest N lis 18, 2018 12:08

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 03, 2008 17:33 

Widać nie wiadomo czy będzie taki perfekt bo frekwencja na serverze spadła o około 70% co pokazuje jacy gracze tu grali no i góra zamierza jak się nie poprawi do końca tygodnia przywrócić wszystko jak było kiedyś :(

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 03, 2008 18:27 

to teraz ja ;)
1.
mikrofon... czemu go nie ma ;p?
czasami bardzo pomaga w komunikacji, a nawet jesli sie trafi jakis koles ktory naduzywa mikrofonu zawsze mozna mu dac mute ;)
wiec... brak mic- dla mnie błąd
2. dlugosc mapek:
w pelni popieram pomysl cwalki ;)
3.mapcycle:
można by wrocic do stego starego-nowego, albo chociaz dodac te 3 czy 4 nowe mapy ;p

dobra to tyle ode mnie
chcieliscie opinii to macie ;D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 03, 2008 23:26 

Tak więc mikrofon powinien działać od momentu wgrania plików które już przekazałem w dalsze ręce...

Co do przedłużania map nie jestem za bardzo za, osobiście uważam że powinno się grać na każdej mapie tyle samo, uważam że 25 minut to na prawdę odpowiednia wartość, aktualnie może jest ciut z krótko gdyż wynosi ona 20 minut. Ale to można zmienić w każdej chwili.

Mapy były dodawane i niestety nie cieszyły się za bardzo wam buźki więc przywróciliśmy stary MC.

Piszcie a wszystko możemy jeszcze rozważać i przemyśleć nad wdrożeniem lub usunięciem czegoś z życia serwera.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 04, 2008 16:37 

Anty rasz jest idealny! :) Bardzo mi się podoba. Jestem za tym, żeby votować czy przedłużyć jakąś mapkę czy nie. 20minut jest chyba wystarczającym czasem, nie zdąży Ci się znudzić. Denerwuje mnie tylko ten teambalance :) Czasami lubie pograć na konkretnej mapie w tej druzynie i już. No ale na to można przymknąć oko. Właczenie mica już jest w trakcie prac więc o tym nie bede mówił. Można dodać jedną, dwie mapki dodatkowe. Kiedyś chyba bya w MC cpl_mill jeśli dobrze pamiętam. Co do Paris, westwood i innych cudów to jestem zdecydowanie na NIE. Ostatnio też jakoś wysoki ping jest, ale może to wina mojego łacza. Generalnie chapeau bas za to co się zmieniło. Pozdrawiam i do zobaczenia w celowniku ;)

Tytuł:
PostNapisane: N gru 07, 2008 11:35 

no wlasnie ten anty rasz nie jest idealny :)
juz pare dni, po samym starcie rundy jest "wolno raszowac ***"
da sie to naprawic :)?

aha, dzieki za mic ;p

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 10, 2008 2:55 

dokladnie mic dziala gratulacje dla Was za to:P natomiast anty rush cos z nim nie tak albo sie skopal albo smai cos w nim zmienilisice, nie wiem o co chodzi ale powiem Wam ze to pomagalo dosc, zwlaszczan a graczy ktorzy grali tylko po to by uprzykrzyc gre innym, jak gorsiek wspomnial auto team balance jak dla mnie spoko fakt faktem ze czasem lepiej sie gra cala mapke w 1 teamie nie zawszy wygrywajacym ale w ten sposob jest bardziej wyrownany poziom tak wiec jak dla mnie w sumie wiekszosc ok tlyko ten antyrush poprawic i jeszcze cpl_mil dorzucic do MC :D

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 26, 2009 22:12 

Z dniem 27 kwietnia powinien wejść w życie nowy map cykl, który jest zbliżony ku wersji standardowej. Jeżeli zależy wam na zagraniu pewnej mapy, zapytajcie/poproście admina na serwerze czy byłaby taka możliwość.
Map Cykl:
    de_dust2
    de_inferno
    de_cbble
    de_cpl_mill
    de_train
    de_kabul
    de_tuscan
    de_nuke
    de_prodigy
    de_aztec

Wraz z przywróceniem Map Cyklu został wyłączony Koncert Życzeń.

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 27, 2009 18:17 

cs_office?
cs_italy?
Te mapki chyba były na killerze od początku... Dlaczego je zabieracie? Przecież tam była pełna grywalność...

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 27, 2009 19:10 

ale to było jak server był cały czas pełny, teraz servera nie rozkręcisz od tych mapek

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 27, 2009 22:13 

Dobre mapki były. Nie będą przeszkadzać.

[ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1