Teraz jest N lis 18, 2018 11:47

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Server i MAPCYCLE
PostNapisane: Cz lis 13, 2008 15:07 

Jak widać pewnie zauważyliście że zmienił się mapcycle na serwerze.
Proszę o napisanie swojej opinii na ten temat, gdyż zależy nam na waszej jak i naszej przyjemności z gry, tak aby nie stawała się nudna z powodu grania kilku standardowych map.

Aktualny mapcycle:

de_dust2
cs_italy_b2k
de_arizona
de_inferno
de_sahara
cs_assault
de_cbble
de_nuke
cs_paris
de_cpl_mill
de_prodigy2k
de_dust
cs_office
de_kabul

Jak widać przez przypadek ominęliśmy de_train oraz cs_arabstreets, które mam nadzieję jak najszybciej wrócą na listę.

Wszystkie mapy są możliwe do pobrania w dziale DOWNLOAD

Tak więc pierwszą mapą niestandardową jest cs_italy_b2k, która jest świetną modyfikacją znanej wszystkim mapy cs_italy.

Obrazek

Kolejną jest de_prodigy2k które jest równie dopracowane jak cs_italy.

Reszta map powinna być wam częściowo znana, posiadają swój klimat, barwne tekstury oraz zmuszają nas do myślenia :].

Mam nadzieję że zachęcą was zrobione screeny przedstawione w gifie :].
Inne mapy są równie ciekawe i rozbudowane dając na prawdę szansę pomyśleć graczom CT jak i TT, aby wypełnić misję.

Zachęcam do downloadu.
Jeżeli ktoś jest ciekaw jak wyglądają inne mapy mogę również zamieścić screeny.

Czekam na wasze opinie i propozycje do mapcyclu.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 14, 2008 13:52 

Ominięty jeszcze jest de_aztec
Proszę o jakieś wypowiedzi, chyba że wam to nie przeszkadza :]

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 14, 2008 13:55 

Jako ze byl to Nasz pomysl :P ciezko zebym byl na "nie" :).. dla mnie bomba :) chocby z tego wzgledu ze standardowkami juz z.... :) i ciesze sie ze wskoczylo cos nowego.. :).. jak arizona, sahara i 2k`i ;)..

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 16:26 

Ja dołożę swoje 2 grosze jako ze mapy sam wrzucałem dawno temu. Jak wiecie część graczy na servie się bulwersuje a 2 część jest znów zachwycona. Wszystkim nie da się dogodzić. Kierujcie się forum, na servie nie prowadźcie dyskusji, forum od tego jest. A MC trzeba będzie jeszcze i tak poprawić.

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 18:12 

Z takich mapek trzeba wybrac MC.

de_dust2
cs_office
de_redust
de_blue
cs_italy_b2k
de_inferno
cs_1337_assault
de_sahara
de_aztec
cs_militia2k1
de_nuke
de_airstrip
cs_arabstreets
de_prodigy2k
de_train2k_v2
cs_havana
de_westwood
cs_rio
de_kabul
de_clan1_mill
de_clan2_fire
cs_afghanistan
de_tartarico
cs_italy
de_dust
de_train
de_aztec2

Moze jeszcze akies mapy dojda bo sa w zanadrzu z tych trzeba wybrac moim zdaniem minimum 12 zeby zbyt czesto niie lecial od nowa MC. decyzja zalezy od was.

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 18:19 

Chcialem napisac ze nie mam nic przeciwko nowym mapą. Jednak jeżeli jest to serwer publiczny i frekwencja na nim jest ważną sprawą nie może byc tak że na jednej mapie jest full na servie a na drugiej grają 3 osoby w tym dwie jęczą ( w tym ja) że mapa jest denna. Bo takie są niektóre mapy. Wogóle uważam że to gracze powinni wybierać z pośród kilku map np. przed końcem mapy votemap i ludzie podejmują decyzje.
Kolejna sprawa to apeluje o wprowadzenie stref raszu po przekroczeniu ktorej dostaje sie slaya. Nie mam nic do adminów którzy kikuja ile mogą ale admin też człowiek i też chce sobie pograc a nie siedziec przez polowe mapy na amx-ie. Gdy nie ma admina na servie dopiero zaczynaja sie rasze, bluzgi i wyzwiska a to by rozwiązało sprawe.
Macie fajny serwer na którym grają przewaznie stali bywalcy których jest nie mało. Ale wszystko można zepsuc podejmując złe decyzje. Obawiam się że wprowadzanie tak radykalnych zmian w MC przyniesie więcej szkód niż zamierzonego efektu.
pozdrawiam emeryt

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 18:26 

8 standartowych map- sorry ale to musi byc na servie + de_cpl_mil, de_tuscan, ofice, kabul

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 18:31 

Ja dorzuciłbym jeszcze

de_cpl_mill
de_cpl_strike

chociaż z tego co mi w głowie świta to de_cpl_mill jest to samo co de_clan1_mill

No nie wiem może jeszcze coś przyjdzie do głowy :]

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 19:41 

Wow wkońcu jakaś logiczna odpowiedź i to od dobrego gracza. Nie powiem żeby była akurat po mojej myśli natomiast sprawa tu jest bardzo dyskusyjna. Wszystko by sie zgadzało gdyby server dopiero powstał, natomiast ten server stoi już parę latek. Jako że jestem z bardzo bardzo nielicznych graczy którzy tu grają od bardzo dawna niejedno widziałem. Więc zaczynając, server jest publiczny i taki ma pozostać, logiczne jest że i frekwencja na nim dana musi być tylko czy to zależy konkretnie czy mapy sa standardowe czy nie to wątpię, są tysiące serverów gdzie MC jest zróżnicowany że aż włos się czasem jeży a mimo to full jest, tu na serverze jest problem graczy a co więcej statsiarstwa i nygustwa. Mapa jest przykładowo jakaś nowa, 3/4 graczy rozłącza sie lub jak zdoi nie znając mapy dostaje 0-4 sprawdza rank i wychodzi twierdząc że shit. Gram tu od bardzo dawna i wiem że ludzie są tacy że dziś są jutro ich nie ma. Tylu ilu tu było adminów lub stałych graczy to głowa mała a mimo to na ich miejsce pojawiają się nowi, więc o frekwencje bym się nie bał, kwestia cierpliwości i wszystko by wróciło no normy. Następne to kwestia votowania nexta, było takie coś i powodowało że non stop leciały 2 lub 3 mapy co kompletnie pozbawia ideę MC. Strefa Antyrasza jest dobra ale to znów problem leży juz w szefie servera który mam nadzieję że dla dobra servera przestawi wkońcu server z cm'a na amxa i jak najbardziej jestem za. I wiesz mi nikt nie chce zjebać tego serva natomiast za zgodą i wspólnym wyborem wprowadzić niewielkie zmiany w MC w postaci niewiem 8/6 standard+nowe. By trochę świeżego oddechu wprowadzić. Lub co więcej dać standardy ale w troche zmienionym wykonaniu jak np de_prodigy2k z którym był problem przy zasysaniu z servera ale obecnie to zostało naprawione.

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 21:39 

Odnośnie MC? Hm.. Zaczynajmy. NARESZCIE... Mapcycle zaczynał już prześmierdywać szafa mojej babci, dobrze że zaczęło się coś iść w innym kierunku.

Moj pomysł? Comiesieczne głosowanie na mapcycle.

Co miesiac propozycje skladane przez gracy i glosowanie na mc. powiedzmy 10 map 8standardow i 2 niestandardowe mapki. Jest to najlepsze rozwiazanie moim zdaniem. Bo mapki sie nie nudza, nie sa grane non stop te same, a jest troche nowosci. Jednoczesnie mozna wrzucac "okazjonalne" mapki jak np. w święta :) Nie byloby wtedy psioczenia admina zeby zmienili mapke. Jednak jednym problemem tego serwera jest mentalnosc wiekszosci graczy, ktorzy poza graniem maja wszystko w dupie i na mapki by nie glosowali tak samo jak teraz po zmianie MC nie chcialo im sie wejsc na stronke i zassac mapy czy czekac az im sie sciagnie z serwera tylko uciekali na inny serwer. Tutaj moze tez troche offtopic ze przydalaby stronka/forum z prawdziwego zdarzenia bo ta odstrasza bardzo i jest nieczytelna. To narazie tyle na temat moich 10minutowych przemyslen na ten temat. :)

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 21:46 

to jeszcze cos ode mnie ;)
jak najbardziej popieram dodanie do mc nowych map, stare sa juz troche...
zygac mi sie chce :)
chcialbym zeby do tego cyklu nowego doszledl jeszcze "westwood" ;]
chyba jedna z bardziej dopracowanych mapek.

co do postow wyzej, to obilo mi sie o uszy, ze powstaje nowy serwer z anty-rushem itp. wiec chyba bedzie juz ok, bo szlag mnie trafia jak siedzi jakis koles na serwie, raszuje, a jak sie go upomni to jest taki tekst: "a co nie mozna? admina przeciez nie ma."
no to tyle :)
z powazaniem...
rest_in_peace albo gag ;][/list]

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 1:25 

Tak.. westwooda brakuje :).. mamy nadzieje, ze uda sie nam doczepic mapke do MC :).. moje zdanie na serv i tak kazdy zna ;)..

MC musimy zmienic.. :) moze po prostu.. niech kazdy wymien swoich 5 ulubionych.. poza d2, inferno, nuke, aztec.. (ktore i tak sie pojawia.. takie 4 standardy).. :) i pozniej podliczymy glosy i wspolnie cos ulozymy :)..

Net Line Kiler to nie tylko admini czy sam Nasz He :) ale przede wszystkim Nasi stali playerzy :)..

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 1:43 

MaQ Aka. LPU napisał(a):
moje zdanie na serv i tak kazdy zna ;)..

Może zna może nie... Ja bym był jednak za tym byś je uroczyście tu ogłosił :D , zawsze może się to tylko przyczynić do dalszego rozwoju... a nikt Cię za to nie ubije :)

Osobiście bardzo popieram głosowania na mapki raz w miesiącu i zmiany MC aby go urozmaicać na bieżąco :) . Mapki okolicznościowe też nie są głupim pomysłem zawsze wprowadzają nutkę nastroju 8) .

Na teraz Cieszy mnie bardzo że dochodzimy do pewnych poziomów rozmowy która zaczyna nabierać kolorów jak i przemyśleń :) . Oby było więcej wypowiedzi oraz zaangażowanych w temat, gdyż na prawdę to nie tylko od nas to zależy... Wy tu macie wiele do powiedzenia...

No i nie chciałbym potem słyszeć... A nie wiedziałem itd... Non stop ktoś z nas podaje info podczas gry na serwerze że istnieje temat powyżej omawiany :]

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 2:15 

Mowisz i masz ;)..

JESTEM NA TAK :P ;).. a ze popierasz moj pomysl z glosowaniem.. to moze zaczne :).. tak jak mowilem.. kazdy wybiera 5 map ktore lubi poza 4 wymienionymi przeze mnie 2 posty wyzej :)..

1. de_westwood
2. de_sahara (nie wiem czemu ale pokochalem ta mape) ;)
3. cs_italy (nie moze mapy zabraknac) - popieram rowniez "wersje" 2k ;)
4. cs_arabstreets
5. de_survivor :P ( i`m lovin` it ;] )..

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 11:29 

Mape standardow jest wiecej.

de_dust
de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_cbble
de_prodigy
de_aztec
de_train

cs_italy
cs_office

Taki byl poprzedni mc ze standardówek

obecnie bym dal tak

de_dust2
de_train
cs_office
de_prodigy2k
de_clan1_mill
de_inferno
cs_italy_b2k
de_aztec
de_dust
cs_arabstreets
de_nuke
de_cbble
de_sahara

ogółem jest 10 standardów (2 zmienione italka i prodek na duzo fajniejsze i przyjemniejsze dla oka) + 3 nowe które może poza sahara sa bardzo dobrze znane. Myślę ze taki układ byłby dobry dla wszystkich.

[ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1