Teraz jest N cze 24, 2018 0:46

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Admin na servie
PostNapisane: So maja 28, 2005 18:55 

Bravo po prostu brak mi slow na ludzi ktorzy zostali wybrani na adminow. Gram dzis caly dzien i ani jednego admina nie ma, nagle wbija spec i daro, z Daro mi napisal ze jutro gramy mecz ale nie zdarzylem odpisac bo kicka dostalem. Wpisuje retry i wchodze pytajac za co kick ?? w T mowia ze mecz bedzie, ale pisze ze "nalezy najpierw napisac ze mecz a nie wywalac ludzi bez uprzedzenia" i szok przezylem - na glownym ekranie czytam " ODBEDZIE SIE MECZ SPIERDALAC" i kicka dostalem, nie mam pytan. Jak sadze to specu napisal, ktory chyba naprawde bladego pojecia nie ma i nie wie nic o adminowaniu. Z takimi zachowaniami to server za miech bedzie pustkami swiecil.

Tytuł:
PostNapisane: N maja 29, 2005 11:58 

witam wlasnie ja tez sie zastanawiam kto wybiera tak "pr0" adminow .... oni wogole nie maja pojecia co oznacza pojecie admin i jak z niego mozna korzystac, wogole nie wiedza jake sa strefy na rasz kickuja sobie kogo chca, a pozniej "sorry" to nie Ciebie maialem kiknac... Nastepna rzecza jak ktos 1 zraszuje jest ostrzezenie ale co tam Shot daje BANA n/c ... na takie podejscie brak mi slow GL&HF w dalszym adminowaniu
PS www.board,counter-strike.pl POCZYTAJCIE O ADMINOWANIU !!

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 03, 2005 9:23 

no tak bywa co do mojego przyjaciela Nso to wiem jak gra:P Puki lubisz naginac niektore zasady<mruga> no ale co do adminow to n/c zgadzam sie w pelni z Zonem!! taka jest szara rzeczywistoc w pelni zniszczona przez ludzi ktorzy niszcza Polska scene cs'ka i to nie tylko chodzi o jakies tam Cheaty ale nawet zachowania adminow sa czasami tak absurdalne ze az wstyd "paczec" co na serwerach sie dzieje i grac sie odechciewa:f ja uwazam i wiem z doswiadczenia ze dobre relacje z adminem badz jako admin z graczem to 90% dobrej zabawy i rodzi sie przy tym szaczunek, odpowiedzialnosc co powinno byc postawa w tej grze:D

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 06, 2005 22:52 

Cos mi sie wydaje ze po prostu jestesmy olewani przez wszystkich ktorzy moga cokolwiek zdzialac na serverze (killer oraz admini), chyba bedzie trzeba server zmienic.

Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 17, 2005 21:46 

Zonaty napisał(a):
Cos mi sie wydaje ze po prostu jestesmy olewani przez wszystkich ktorzy moga cokolwiek zdzialac na serverze (killer oraz admini), chyba bedzie trzeba server zmienic.
ty zonaty spoko moko niesraj zaby ja ci zaltwie neich mi daca adm ato nikt nawet si eneiodwarzy pzrklnac za kicki bede banowal adminow gowno mnei to obchodzi bo na serwie niegram za czesta bo plebany klna zaden admin nieraguj eczy to normalnei ?? nie dajci emi admin a:D podpity to pisalem:D

[ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1