Teraz jest So cze 23, 2018 5:06

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mecz i zachowanie na nim
PostNapisane: Pt maja 27, 2005 16:00 

Niewiem kto jest u was CL ale na waszym miejscu bym poprawil zachowanie co poniektorych osob ktore psuja opinie sobie ale nie zdajac sobie sprawy takze i klanu. Gralismy wczoraj spara z wami i niewiem dokladnie jak wyszlo ale spec zaczol jechac axisa ze wszedl do wszego teamu na samutkim poczatq. Ludzie jestescie na tsie wiec po 1 nic nie mogl uslyszec, po 2 ja jak wchodze wciskam zawsze auto select i on tez mogl to zrobic po 3, zwrocic uwage to mozna ale nie od razu jechac go flugami ja leci. Ja do was nic nie mam ale takie zachowanie wyrobi wam odpowiednia opinie wiec radze cos takiego ukrocic. 2 rzecz to tak z grzecznosci na marginesie - shot zapamietaj ze pausy nie mozesz dawac sobie jak chcesz ( raz na poczatq, raz w srodku, jak popadnie) bo tak nie mozna. Bez wzgledu z czyjej winy dany zawodnik nie moze grac pause tylko mozesz dac na koniec rundy i chyba przewidziana jest tylko na 5 minut ale tu moge sie mylic. Pisze to gdybyscie nie wiedzieli i nie mieli jakis chorych jazd od kogos mimo iz zasadnie.

Do niedzieli panowie o 20:00 :D

Ostatnio edytowano So maja 28, 2005 22:48 przez Zonaty, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So maja 28, 2005 21:48 

Heh Dobrze Że to nie ja !!

[ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1