Teraz jest N lis 18, 2018 21:27

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zgranie itp itd
PostNapisane: So kwi 16, 2005 21:12 

Nie no dzis juz nie wyrabiam na maxa, klan sie ciagle rozbudowuje ale mimo stalych treningow niektorych nie da sie widac nauczyc grac tp. Tereaz gramy spara 5 killerow vs 5 zebranych z serva zalozone haslo i go. Co z tego wynika ??? panika, 0 myslenia, przeszkadzanie, wogole tyle tego jest ze glowa mala. Wiele osob leci by tylko fraga zdobyc, by byc no.1 w statach, na meczu najlepszy az zygac mi sie chce. KURWA LUDZIE TO KLAN !!!!! tu sie nie liczy czy masz 1000:0 czy 0:10000 tu masz dbac o caly team, nie frag a BOMBA jest najwazniejsza, wygrana runda nie twoja potyczka. Wiele razy mowilem ze klan sie dzieli na tych co maja pojecia a na tych co nie maja. Pojecia o tp absolutnie zadnego nie ma liq i spec, niewiem po prostu ile by im cokolwiek mowic to jak do mula czy sciany, nestepny killer ktory mimo pewnych zalozen i ustawien zapierdala od czasu do czasu jak chce ciagle na tsie mu sie geba nie zamyka ze czlowiek nie moze nawet sie skoncetrowac, n nie zyje ale gada bez przerwy kto jak ma grac i gdzie co i jak - po co ??? na meczu jest 1 powtarzam bo moze ktos nie skuma JEDEN "Prowadzacy". Reszta mordy w kubel bo sie burdel robi. Mowi sie tylko to co wazne typu jeden tu tam poszedl HE czy flash itp itd. By mi duzo wymieniac bledy jakie robicie ze az dziw ze jeszcze co poniektorzy tu sa w klanie. Ja ososcie jakiekolwiek cw zagram jak sobie sam sklad wybiore, mimo iz skilla nie ma duzego ale umiem myslec a mysleniem mozesz sam na 3/4/5 wygrac majac slabego skilla niz majac zajebistego i przehgrac 5 na 2. Nie bede gral z niektorymi zeby sie wkurwiac, klocic z zona, napierdalac w kompa i se go rozwalic i zsiwiec w wieku 30 lat a w 31 na zawal umrzec. Jezeli kogos urazilem tym postem bo moglbym jeszcze paru objechac za brak myslenia ale daruje im narazie to obecnie mam to gdzies - WEZCIE SIE ZA MYSLENIE A NIE BY POKAZAC KTO JEST PRO BO STATSICIE STRASZNIE I AZ WSTYD ZA COS TAKIEGO !!!!

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 17, 2005 22:13 

MOWI SIE TRUDNO ZONKIL, ALE NAPEWNO Z CZASEM BEDZIE LEPIEJ :d I NIE SAP TYLE NA TS'SIE.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 19, 2005 9:17 

ZON ma w 100% racje...ale co do zgrania i bledow...jedno mnie dziwi powinno sie wybrac 2 sklady..i one powinny ze soba grac i cwizyc taktyki...a nie q... co trening inny sklad inne taktyki inni ludzie inny sposob gry...i to wszystko ma swoje konsekwencje wpozniejszej grze i nie ma c sie dziwic i tak szalec zon!!:P trzeba cos z tym zrobic zeby bylo dobrze...normalne jest ze majac 5 ludkoff z zajebistym skillem mozna przepie*** do zera:> wszystko zalezy wylacznie od zgrania i zrozumienia sie graczy w teamie...dlatego uwazam ze moje powyzsze argumenty^^^^ sa prawdziwe one sa takie zyciowe..:)

[ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1