Teraz jest Cz sty 18, 2018 14:40

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: jlhkl
PostNapisane: So mar 12, 2005 20:45 

jjl

Ostatnio edytowano Wt kwi 05, 2005 22:12 przez piftrach, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N mar 13, 2005 2:13 

Tu jestem ja winien wyjasnienia i przeprosiny bo to ja ustalilem wczoraj ze trening bedzie dzis a mnie na nim nie bylo ale zaczne od nowa. Grajac wczoraj sparing ktory dla nas okazal sie katastofa calkowita ze wzgledu na brak ogrania tp postanowilem ze dzis mimo iz jest sobota bedzie trening, dlaczego ??? bo sobota jest dniem wolnym praktycznie dla kazdego z nas od pracy i szkoly - mowie oczywiscie o godzinie 19:00. Bedac na serverze gdzies okolo 18:15 wszedl gosciu i pyta sie czy zagramy spara 4/4, ja mysle czemu nie przeciez sparing jest lepszym treningiem niz sam trening a i czegos sie nauczymy i cos jeszcze dopatrzymy w zlym zgraniu, zapytalem czy za 15 minut bedzie ok gosc sie zgodzil. Napisalem do doca zeby sie z nimi skontaktowal i sparing byl ustawiony. Mimo iz grac mialem ja, doc, shot i kilbil za shota wszedl killer bo shot nie mial mica i sam zrezygnowal. Poprosilem shota by wzial trening na swoje barki bo chcialem rozegrac tego spara gdyz mysle ze inaczej gdybym ja mial poprowadzic trening a shot grac przegrana bylaby na pewno (ale to jest tylko moje zdanie). Teraz przemysl - my zagralismy spara i pi razy dzwi w praktyce przecwiczylismy nuka i cbble 4/4 i mozemy wam pokazac jakie wyciagnelismy wnioski z nich - wy mieliscie trening ktory niewiem jaki mial przebieg ale mysle ze dobry - czy warto bylo odmowic spara i niemiec tej wiedzy ??? czy wasz trening przerwac mimo iz sie umawialismy i kolejne poszloby do zyda ??? chyba wydaje mi sie ze zbyt pochopnie napisales tego newsa bo wszystko bylo w ramach treningu. A co do tsa to killer zmienil haslo bo za duzo ludzi go widac poznalo. A jezeli mimo moich wyjasnien nadal czujesz zal to przepraszam ciebie i pozostalych.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 13, 2005 9:24 

Shot nie martw sie ja sobie kupuje nowego mica i stary mi juz nie bedzie potrzebbny, ustawimy sie gdzies w wawie i dam ci swoj!!!!! :!: :!: :!:

[ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1