Teraz jest Wt sty 16, 2018 8:49

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tu przyjmujemy skargi na adminow
PostNapisane: Wt kwi 26, 2005 9:07 

hmm ludzie jesli wam nie pasuje postepowanie adminow serwqa prosze pisac tutaj ine prosze tu o jakies pierdoly tylko argumenty ktore pozniej mozecie uzasadnic

Tytuł: adminowanie
PostNapisane: Wt kwi 26, 2005 9:15 

ja jestem jednym z adminow i moje decyzje moga byc bledne lecz moim skromnym zdaniem jeszcze nikogo nie kicknalem lub dalem bana za free ja osobiscie nie toleruje gdy widze jak gosciu napier**** na aimbocie hamsko kreci sie wkolko...wali hs'y przez sciany takiemu daje bana na 1h ale wczesniej spisuje steam_id
ps ludzie opanujcie sie z wyzywaniem ludzi od czitow rzucacie na nich mieso a nigdy nie macie pewnosci czy maja te haxxy czy nie:> ostatnio mialem sytuacje na d2 kiedy to mialem staty 50 do 8 i wtedy w moim kierunku kilka osob rzucalo jakies miecho co mnie bardzo wqrw*** ale nic z ty nie zrobilem gosciu dostal ban kicka dopiero gdy dal nicka F4n4t1C:::killer.pl<---cheater no i jego karera skonczyla sie wtedy powiedzialem mu pa:*

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 26, 2005 17:15 

ahaha ale masz problemy fanaticzku olej to moja srednia to okolo 15 kickow dziennie i z 5 banow wiec wrzuc na looz i clanmodmenu zbinduj sobie pod wygodnym klawiszem :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 26, 2005 22:10 

Wiem Wiem fanati ja i cold gralismy wtedy z tobą pamiętam ale się wqrwiles :D wzuc na looz !! :twisted: :roll:

Tytuł: ...
PostNapisane: Śr kwi 27, 2005 21:12 

no tak ale czasem, tak jak dzisiaj np. gramy z cziterami a wy nic, dwa razy dostałem orzez ścianę z AWM i nie byłoby w tym nic dziwnego gdzyby nie fakt że raz dostałem heada(co do tego nie mam za dużych pretensji bo przez skrzynkę i mógł prewencyjnie) a raz zabrało mi połowę życia kiedy stałem na respie i kupowałem broń bo nie wszedłem do niej od razu(dostałem przez 3 ściany!!!!!!!!). na serwie było dwóch adminów, widzieli że kolo miał haxy i nawet dawali ostrzeżenia, ale kolo nic sobie z tego nie zrobił i dalej ngrał jakby nigdy nic.

Jak już jesteście to pilnujcie porządku.

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 28, 2005 11:06 

Siema ! Gralem u was na serwerze pod nickiem DeadRow* , Play Hard Go Pro , usp in akszyn i wiecej takich. Pisze Gralem bo dostalem bana wczoraj od Killer'a . Po tym jak dostawal baty na kazdej mapie a zmienial je co 5 min , dostalem bana pernamentnego. Pisal wczesniej zebym wylaczyl "cos" , ale ja tego czegos nie mialem , jak ktos chce to nagram demo , wyslecie do moderatorow boarda.cs.pl i oni ocenia czy jestem hax czy nie ... to jest moje steam id : STEAM_0:1:1105347 , Jestem na BL bo kiedys czitowalem , ale teraz nie bedzie mi tu wciskac koles co zabija mnie 1 na 20 ze mam czita i zostane zbanowany za to , prosze wziasc pod uwage to ze jak bym czitowal u was na serwerze to by mnie to "jebalo" czy mam bana czy nie , a na serwerku graja kumple i chce z nimi pograc... czekam na sensowne wypowiedzi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 28, 2005 16:44 

Jezeli jestes na BL to mozesz wypchac sie sianem i nikt nie zdejmie ci tego perma wiec cya zmien serwer.

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 29, 2005 12:42 

widze ze jestescie elo elo pro mlodziezowi ... macie duze szanse na top 5 jak dalej bedziecie myslec ze przez sciany to tylko czit portrafi walnac 2 heady , hahaha pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 29, 2005 15:27 

o jej nie wiedzialem ze tak mozna naprawde i nie trzeba miec WH ?? ... n/c

Tytuł: ...
PostNapisane: Wt maja 03, 2005 15:50 

może i nie trzeba mieć wh żeby walnąć heada przez skrzynkę ale 3 sec po rozpoczęciu gry gdy stoję jeszcze na respie, ktoś z przeciwnej drużyny strzela do mnie z AWM i "przypadkiem" zabiera mi połowę hp to wybaczcie

Tytuł: NIESLUSHNY BAN
PostNapisane: Pn cze 27, 2005 20:58 

Ja chcialem zlozyc skarge na DARO. mianowicie zrobilem mu przypatkowe TA nozem w plecy dzis na aztecu przy wychodzeniu z respa machnelem nozem w sciane niestety albo ktos mnie bloknol albo lag i trawilem DARO on po 20 sec dal mi BANA bez mozliwosci wytlumaczenia sie ze to byl przypadek... :evil:

Tytuł: 11
PostNapisane: N sie 21, 2005 22:58 

OMG

Ostatnio edytowano Cz wrz 22, 2005 23:50 przez +, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł: re
PostNapisane: Pn sie 29, 2005 11:50 

no i to mi sie wlasnie podoba duzo szczegolow(argumentow) ...w powyszej wypowiedzi i dolaczonym demku^^ zakladajac ten kacik na skargi o to mi wlasnie chodzilo brac przyklad z tego ziomka co to wystawil hmmm a co do admina bedacego w tamtym momencie...duze NC panie Killer zastanow sie komu rozdajesz admna i lOOknij na te demko bo zaal co poknietorzy reprezentuja...w sumie to nie wiem czy wogole ktos tu zaglada chdzi mi tyu o tych co moga cos z tym zrobic...bo killer chyba nigdy w zyciu nie byl na tym temacie as wydaje mi sie ze jego obecnos tutaj powinna byc czesta zeby widzial i kontrolowal swoich ludzi ktorym powierzyl te zadanie pilnowania spokoju na serwie ale nie ktorzy nie wywiazali sie a wrecz robia sobie zarty no ale coz co mozna wymagac od 10 - 12 latkow im balbym sie dac zabawki lego bo by zjeba***:O

Tytuł: Bann za free
PostNapisane: Pt lis 11, 2005 10:15 

siemka all przedwczoraj grała na killerze moja dziewczyna nick Buffy. Wszyscy w czasie gry mówili do jednego z adminów żeby dał kicka jednemu z kolesi bo nie gra i w tym momencie ona dostała bana. Nie mam pojęcia za co?? Może mi to ktoś wyjaśnić. Zajebiście lubie grać na waszym serwie a kurde jakoś teraz nie moge :/

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 11, 2005 19:48 

daj swoje steamid to cie odbanuje :lol:

[ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1