Teraz jest Śr gru 13, 2017 19:49

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: dlaczego VAC pozwala cheatować?!
PostNapisane: Pn sty 30, 2006 19:36 

Chodzi mi o taki wkr***jący cheat ... objawia się to tym, że jak wymierzę w kogoś i oddaję strzał to słyszę dziwny beep i nie mogę przez chwilę strzelić w danego gracza. Dopiero ponowne kliknięcie myszką pozwala na oddanie strzału . Proszę o wyjaśnienie mi na czym to polego zanim napiszę zażalenie do Valve. Nie po to wydałem pieniądze na grę, która ma "bardzo skuteczny i rozbudowany" system anti-cheat'owy. Jaki sens ma używanie tego dziadostwa? Jak ktoś nie potrafi grać bez tego to niech nie gra wcale. Na serwerach 1.6 ogólnie panuje wysoki poziom graczy. Ja jestem początkujący i bardzo mnie to zniechęca do gry. Grałem dzisiaj DeatchMatch i było od groma graczy używających tej sztuczki, ponadto niektóre postaci przemieszczały się bardzo szybko (cheat..). Server był chroniony VAC'iem. W CS:Source się nie spotkałem jeszcze z cheaterami, ale ogólnie nie gram w CS:S bo jest niedopracowany, często się wiesza haltujac cały system i długo się ładuje. Pozostaje mi więc gra w 1.6, ale tu jak już wspomniałem jest wysoki poziom i ciężko zdobyć fraga, tym bardziej że gracze używają takich głupich sztuczek. Czy kiedyś będzie z tym porządek? Chcę napisac list w tej sprawie do Valve, ale najpierw chcę poczytać wasze opinie na ten temat. Pozdro.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 0:14 

Panda, pisanie do valve sie nie oplaca bo oni w sprawie cheaterow niz nie zrobia! Co do tego pierwszego cheata co napisales to pierwszy raz o takim czyms slysze, nie spotkalem sie z czyms takim ze jak do kogos strzelalem to blokowalo mi bron :O Co do drugiego cheata to jest spidhack, pewnie polaczony z aimbotem i WH, czyli tzw. Multihack :D Nic nie zrobisz na cheaterow, kazde nowe anty cheaty dzialaja poprawnie przez pare dni, potem jakis haker sobie po prostu zrobi cheaty na to... To tyle ode mnie...

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 9:09 

W takim razie po co są admini na serwerach..? Jeżeli ktoś cheatuje to permanent ban i się w końcu oduczy oszukiwać.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 11:39 

Dobrze ale niektorzy admini po prostu olewaja i nie graja albo nie maja czasu grac (praca, rodzina) Z cheaterami nie da sie nic zrobic, co z tego ze jeden dostanie perma na serwie, jak zaraz wymieni konto albo pojdzie na inny serwer...

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 12:08 

No właśnie.. przejdzie na inny serwer. I niech sobie gra na innym. Ja gram jeśli jest tylko możliwość na waszym serwerze i fajnie byłoby gdyby nie było cheaterów na nim.

To, że admini nie mają czasu to rozumiem. Możnaby dla jakiegoś rozsądnego gracza, który często gra powierzyć funkcję jakby moderatora. Niech jeden taki pilnuje czy nie ma cheaterów.

Tytuł: Re: dlaczego VAC pozwala cheatować?!
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 17:41 

panda napisał(a):
Chodzi mi o taki wkr***jący cheat ... objawia się to tym, że jak wymierzę w kogoś i oddaję strzał to słyszę dziwny beep i nie mogę przez chwilę strzelić w danego gracza. Dopiero ponowne kliknięcie myszką pozwala na oddanie strzału . .

Nie ma czegos takiego, masz z dupy myszke/kompa/lacze.

Chyba ze grales na jakims serwerze z modem np w3 lub SH

Tytuł: Re: dlaczego VAC pozwala cheatować?!
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 18:19 

Cytuj:
Nie ma czegos takiego, masz z dupy myszke/kompa/lacze.

Chyba ze grales na jakims serwerze z modem np w3 lub SH

Myszka a4tech/komp p4,512ram,ati9600 256mb/łącze dsl 512kb/s

Kilka razy pisałem o tym to kilka razy ktoś napisał, że to "taki stary hack". Polega to na tym, że gdy ktoś znajdzie się na celowniku i próbuję strzelić najpierw słyszę w słuchawkach dźwięk (krótki, "buczący"), a dopiero po tym mogę oddać strzał. W tym czasie przeciwnik może zrobić headshota np. Nie dotyczy to wszystkich graczy więc nie uważam tego za coś normalnego.

Tytuł:
PostNapisane: So sty 20, 2007 18:15 

Cheaty sa byly i beda, nikt tego nie zmieni. Na to nie ma mocnych, co z tego ze valve co jakiś czas usprawni ten cały system antycheatowy skoro cheaterzy, mówie tu o prawdziwych cheaterach jak organer czy aloth którzy tworza wraz ze swoimi pomocnikami te programiki na drugi dzień mają już coś nowego co pozwoli ominąć skutecznie te zapory. Takie błędne koło, którego niestety nigdy nie zamkniemy na nasza korzyść.

[ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1