Teraz jest Śr gru 13, 2017 19:51

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wysokie skakanie, configi, rasz
PostNapisane: So sty 21, 2006 13:15 

nie mogę wysoko skoczyć (na skrzynie np.) nie wiem co jest .. w CS:S nie ma tego problemu, w 1.6 jest --> co ustawić/zmienić

czy może ktoś pokazać swój konfig (chcę porównać kilka wpisów)

jak się raszuje?! nie chcę raszować bo to wkurwia i jest bez sensu, ale dostałem raz kopa na serwerze jakmiś za rasz... kiedy ja nie wiem nawet jak to się robi; nie chcę nieświadomie raszować więc chciałbym się dowiedzieć jak to się robi, żeby tego unikać

Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 13:34 

Jezeli chodzi o skoki to raczej nie masz zlego cfg... Wydaje mi sie ze po prostu na ta skrzynie, na ktora chcesz wskoczyc, nie da sie po prostu wejsc samemu... Ustawienia gravitacji sa ustawiane przez HA (w tym wypadku Killlera) i prawidlowa wartosc, o ile sie nie myle, wynosi 800...

Co do drugiej sprawy, nie raszowac to znaczy nie atakowac druzyny atakujacej... Nie mozna wychodzic poza pewne granice na mapie... Na niektorych serwach sa instalowane antyrushe (po przejsciu przez ta granice dostajesz slaya albo kicka) Te granice sa umieszczone na stronce serwera http://www.killer.pl/index.php?r=309&l=pl
Mam nadzieje ze pomoglem troszke chociaz... Pzdr

Tytuł:
PostNapisane: So sty 21, 2006 15:13 

problem w tym, że inni wskakiwali ne te skrzynie, a ja coś nie mogłem..

co do rasza to ktoś na killer.pl napisał, ze to blokowanie myszki przeciwnka; bardzo często mi się to zdaża tzn. gdy chcę w kogoś strzelić to mam pewną blokadę przez jakieś 0.5 sekundy lub dłużej i on pierwszy oddaje strzał. powiedziano mi, że to jest właśnie rasz; bardzo wkurza i demobilizuje szczegónie początkujących (czyli takich jak ja)

Tytuł:
PostNapisane: N sty 22, 2006 16:40 

Cytuj:
co do rasza to ktoś na killer.pl napisał, ze to blokowanie myszki przeciwnka; bardzo często mi się to zdaża tzn. gdy chcę w kogoś strzelić to mam pewną blokadę przez jakieś 0.5 sekundy lub dłużej i on pierwszy oddaje strzał. powiedziano mi, że to jest właśnie rasz; bardzo wkurza i demobilizuje szczegónie początkujących (czyli takich jak ja)

Nie rozumiem tego co tu napisales... Ja Ci napisalem co to jest rasz, bo na pewno to nie jest jakies blokowanie myszki przeciwnika :shock:

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 23, 2006 2:33 

teraz już to wiem

[ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1