Teraz jest N cze 24, 2018 0:36

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Realizm czy grafika
PostNapisane: N lis 21, 2004 22:15 
Site Admin

Czy w grach strategicznych kierujecie sie efektami wizualnymi i czy realizmem rozgrywki ?
Czy według was prawdziwa strategia powinna zmuszac do myslenia czy byc po prostu ozdoba ?

Tytuł: ...
PostNapisane: Śr kwi 20, 2005 13:38 

no to chyba proste że bardziej liczy się realizm tak ja kwe wszystkich grach. np. warcraft 3 to taka zwykła nawalanka, zero taktyki, gra na zasadzie "gdzie ludzi kupa i herkules dupa". podczas gdy taki Red Alert czy Starcraft graficzką nie powala a jednak są jednymi z najlepszych strategii na świecie(Starcraft rules). CS 1.6 i poprzednie wersje również nie powalają na kolana a chyba gramy w to co nie?

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 06, 2006 23:02 
Starcraft jest wywalony w kosmos mój kumpel był w niego mistrzem polski i byl na WCG ale przegrał w 1 rundzie z Xelosem 2:3 który wygrał całe WCG :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N sty 08, 2006 0:57 

No wiadomo że liczy sie realizm, bo bez realizmu to nie ma co grac. Jest to po prostu bez sensu, a jak do tego dodac jeszcze grafike to jest juz cool. np. C&C Generals :)) Polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 17, 2006 22:26 
Ja raczej kieruje sie i realizmem jak i grafiką bo jak chemy grać np.warcraft 3 frozen trone. jak wyobrażacie sobie gre jak biegąją kwadraty na monitorze :)
Pozdr0 Killer :twisted:

[ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1