Teraz jest Cz lut 22, 2018 19:10

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Final
PostNapisane: Śr gru 21, 2005 18:10 

Final nie zostal rozegrany czy co dlaczego nie ma wyniku ostatniego meczu tego turnieju :shock: .

Moja ocena tego turnieju jest : mierny+
Admini dzieci
Serwy lipne bez mozliwosci zmiany na lepszy
Za duzo ukladow kolezenskich.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 14:52 

Masz prawo do takiej opini ale pewne zarzuty sa nieprawda. Po 1 admin nie byli dziecmi, a zreszta nie powinienes jechac wszystkich jedna reka bo poza malym incydentem nie bylo wiecej skarg. Po 2 servery nie byli lipne tylko pewni gracze majac lacze w jakis sieciowkach osiedlowych mieli problemy. Po 3. Turniej byl Killer Cup wiec chyba logiczne ze nie mial byc rozgrywany na innych sererach poza serverami Killera. Po 4. Ktos jebnol plotke na temat jakis gownianych ukladow kolezenkich a wszyscy to kupili ( n/c ) daj fakty a nie slowa niepotwierdzone. Wiec moim zdaniem troche za pochopnie napisales ten post lub za ostro. Ten turniej byl 4fun zeby sprawdzic mozliwosci na przyszlosciowe turnieje juz bardziej profesjonalne i z nagrodami. Taki lekki sprawdzian. Dla niektorych rowniez ten turniej byl 1 turniejem w zyciu jezeli chodzi o sprawy organizacyjne wiec moze i jakies bledy wyskoczyly ale ogolem truniej przebiegl bez zaklocen.

PS wynik jest w dziale "Finaly turnieju Killer Cup.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 31, 2006 19:10 

a i tak dla mnie to ten caly turniej to jedna wielka klapa ... klany z dupy i wogole ;] ja nie iwem jak ktos sie mogl do niego zapisac ;]

ps. killer napisz do mnie czasamia na gg bo musimy powaznie pogadac ...

neutron.. :)

[ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1