Teraz jest Wt paź 24, 2017 2:56

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 19, 2005 21:08 

neXon napisał(a):
po ostatnich dwoch postach widze ze to mare i twoj kolo macie po 10 lat .... a mam 20 wiec mozesz mi mowic pan bo pewnie masz 12 co?? a zachowac\nie twoje jest takie same jak kazdego kto sie zdenerwuje jak mu ktos napisze prawde w oczy tylko ty sie wyrozniasz tym ze przeklinasz a tak roba pleby ... zal

nastepny

b9rq napisał(a):
Cleaners? Chyba powierzchni plaskich po skonczonym Turnieju (;
Zaciskacze sie znalezli[; 3948564 moje gg, prosze bardzo 5on5 Server On @ pifpaf.pl / p mE! ' PROSTAK! '

Po jakie gowno piszecie jakies uwagi skierowane do nas, nikt z wami nie rozmawa. Idzcie wkurwiac kogos innego...

Nexon tym tekstem mnie rozbawiles widze ze nadajesz sie do nhl...

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2005 3:23 

mare napisał(a):
HAHAHA zgloscie jeszcze to na boarda cs.pl, adminowi ESL moze on zdyskwalifikuje killera i cleaners... Nasz mial problem z kontem steam...Turniej o nic a tyle klotni HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Nie moge z tego... Z tego co widze po screenie mecz zaczal sie z 26 min opuznieniem a nie 35 ;X
BTW: Ciekawe kto dawal pauzy w srodku rundy, jak wasz mial zwieche NEO :twisted: :evil:

hahah mare jaki obeznany leze nigdy esl nie grales nawet...
co do sprawy to jest tka np mecz na 20 czyli do 20.15 maja czas na zebranie 5 zawodnikoow , potem to zalerzy od przeciwnej druzyny czy sie zgodzi na to aby grac 4/5 czy w.o .
moowilem ze w tym turnieju beda problemy sie czegos nie umie to sie za to nie bieshe.
r0x tekx killera "PROSZE O TAGI ALBO PA" NIE no padłem.
cleaners .vs behind you jakos tak co wam da ten cały konflikt itak pierwsze miejsce ma symphony wy mozecie miec tylko 2.3 a co to wam da ? zreszta 1 miejsce tesh nic nie daje bo niema sponsoroow a tym nagrood wiec sry ale nie qmam poco afera jakas wielka

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2005 14:44 

afera po to zeby bylo sprawiedliwie i wedlug zasad a nie ze cos tam .... ze admin ma serce to niech je okaze w animal planet a nei na meczu a 1 miejsce bysmy mieli gdyby nie admin i jego przedluzanie my sie nie zgadzalismy na takie zachowanie ....;/ a nagrody sa nie wazne .... ale liczy sie to kto jest lepszy ! a nagroda jest satyswakcja :D ahhaah kur ... co ja pisze zal :D
a co do tego ze mam niby z bania i nadaje sie do HNL to sciema bo to nie ten poziom ;/ sory chlopaki ale bez obrazy gracie dobrze ale za slabo dla nas... jak wam lub komus nie pasi to zapraszam 5n5 na serwerku pif pafa i spokoj bedzie ... mysle ze naprawde trzeba zakonczyc ten temat bo zaraz 30 kartek bedzie do czytania ...nara

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2005 15:11 

nbn co do tego opuzniania to sobie przeczytaj kurwa to co napisal killer... Czym bylo to spowodowane... Przeczytaj dokladnie chyba ze w wieku 17 lat nie umiesz czytac ze zrozumieniem...

Cytuj:
hahah mare jaki obeznany leze nigdy esl nie grales nawet...

HAHAHA widze ze Ty tez jestes obeznany co do mojej osoby... Skoncz juz nbn z tymi tekstami pro gracza... Zamknac ten topic... :!: :!: :!: :!: :!:

Cytuj:
a 1 miejsce bysmy mieli gdyby nie admin i jego przedluzanie my sie nie zgadzalismy na takie zachowanie

Nie skomentuje tego... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

neXon a moze przewidzisz przyszlosc nbn'a? Widze ze taki jasnowidz z Ciebie :D Prosze powiedz mi przyszlosc nbn HAHAHA polewam...

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 20, 2005 16:58 

turniej sie skonczyl a widze ze kazdy sie jedzie zamiast cos pozytywnego pisac. W takim wypadku zamykam ten topic.

[ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1