Teraz jest Wt sty 16, 2018 8:43

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: UKLADY KOLEzENSKIE
PostNapisane: So gru 17, 2005 10:40 

Chcialem cos napisac z wiazku z wczorajszym meczem o wejscei do finalu!! miedzy klanem behind you i cleaners! mecz mial sie odbyc na mapie de_trein o godz.21 tak jak w rozpisce... jednak admin ktorym byl " killer" oraz jeden z graczy druzyny przeciwnej MARE znali sie dobrze wiec juz wiedizelismy ze to nie bedzie uczciwy mecz!! o godz 20.55 klan cleaners nie mial 5 zawodnika wiec powinno byc tak jak jest w cb/esl 15min max i albo graja w 4 albo dyskwalifikacja!! i tak bylo po 20 min admin napisal " cleaners gacie w 4 ?? " ich odp nie uslyszal wiec pytal tak z 5 razy i dodal to jeszcze poczekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to czekalismy 5 min !! nadal nie bylo 5 zawodnika !! nozowka odbyla sie 5/4 wgralismy i przechodzimy do ct lecz jeden gracz z cleaners nie przechodzi bo przedluzal wiec po 5 min admin troche sie zbulwersowal znaczy nam sie tak wydawalo<szok> i napisal ze " cleaners albo gracie w 4 albo was dyskwalifikuje!!" i tak powinno byc lecz nagle zamiast 3 rr i rozpoczecie meczu daje na opis " jeszcze 3 min poczekajmy!!!!!!!!" a minelo juz 35min!!!! nagle wchodzi 5 z choinki sie nawinal i admin daje resa mimo tego ze pytal nas sie 8 razy co 5min czy sie zgadzamy na :
- czekanie za 5 graczem 30 min !!!! nasza odp NIE!!
- czy przelozymy mecz na inny termin?? nasz odp NIE!!

mecz sie zaczal z opuznieniem 35 min w nerwach , klotniach i zenadzie!! bo to byl skandal normalny admin nie STRONNICZY rozwiazal by to juz dawno tak bylo na poprzednim meczu naszym gdzie adminem byl ZONATY ktory na prosbe poczekania na 5 druzyny przeciwnej dal 5min!!!!!!!!! a nie 35 !!!! i to bylo wporzadku!! a nie tkie machloje!!! czego wogole dotyczy ten protes juz wiecie a teraz nasze rzadnie wobec niego sa nastepujace!!! :
-ODDALENIE ADMINA NICKEIM " KILLER" BO TO SKANDAL I CHYAB MU SIE OMYLILO Z ADMINOWANIEM NA FFA ;/
- POWTORZENIA MECZU Z INNYM ADMINEM TAKIM KTORY NIE MA NIC WSPOLNEGO ... CZYLI NE POSAIDA UKALDOW KOLEZENSKICH Z GRACZAMI ...
- TAK NA PRAWDE POWINNA BYC DYSKWALISIFKACJA DRZYNY CLEANERS ALE NIE BADZMY JUZ TACY .... PO WTORZENIE MECZU!!!! POWINNO BYC ... JEZELI CHCECIE ABY WASZ TURNIEJ W 2 EDYCJI RZEBIEGAL BEZ ZAKLOCEN TO NIE POWNINNO SIE COS TAKIEG POWTORZYC A REGULAMIN POWINIEN BYC BARDZIEJ SPRECYZOWANY!!! POZDRWAIM BEHIND YOU! ~ neXon

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 10:58 

HAHAHA ja wiem czemu tak dlugo czekaliscie !!

Hakel moze zdradze tajemnice :?:

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 11:11 

No mow.... Chcemy sie dowiedziec :P

Tytuł: Zal
PostNapisane: So gru 17, 2005 11:44 

Zachowanie Admina było żałosne! ...... Dyskwalifikacje cleaners!

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 12:14 

HAHAHA zgloscie jeszcze to na boarda cs.pl, adminowi ESL moze on zdyskwalifikuje killera i cleaners... Nasz mial problem z kontem steam...Turniej o nic a tyle klotni HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Nie moge z tego... Z tego co widze po screenie mecz zaczal sie z 26 min opuznieniem a nie 35 ;X
BTW: Ciekawe kto dawal pauzy w srodku rundy, jak wasz mial zwieche NEO :twisted: :evil:

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 13:00 

A co nie mozna dawac pauzy od kiedy? wes sie ogarnij czlowieku!

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 13:51 

Nie mozna dawac pauzy w srodku rundy tylko na poczatku nastepnej!! :o :o Musicie dograc ta runde kiedy ma zwieche i na poczatku nastepnej kiedy jeszcze freezetime jest HAHAHA omg... zal.co.uk.com.pl.net.info HAHAHAHAHAHA

Tytuł: zal
PostNapisane: So gru 17, 2005 14:51 

Mare zal mi cie widac ze jestes dzieckiem boarda. Admini poprostu zachowali sie tak jak powinni i tyle! Chodzi nam o tą dyskwalifikacje co mówił admin na początku mecz że 15 i dysk.... A tu 26 min <jak ty mówisz> i nic dalej mecz.. zal.killer.cup

Ps : Mare jakiego cwaniaka gra <hahaha> zal.pl pewnie dziecko z 14 lat hahahahahahah !!

Tytuł: Admin Killer
PostNapisane: So gru 17, 2005 15:10 
Site Admin

Drodzy Gracze Dementuje wasze wypowiedzi i rozumiem niezadowolenie z przegranej ...:
po pierwsze nie znam zupelnie nikogo z teamow ktore graly wczoraj sa to dla mnie zupelnie obcy ludzie!!!
po 2 sytuacja byla nastepuujaca ja zalozylem haslo na server o godzinie 20.55 wtedy byl sklady 4 osoby clanners i 5 behind you! wtedy otrzymnaliscie komunikat o tym ze czekamy na 5 - go max do 21.15 !!!
o godzinie 21.14 pytalem czy clanersi beda grali we 4 zawsze moga tak zrobic i nic sie nie dzieje oni odpisali ze juz wchodzi ich 5 gracz oi godzinie 21.15 wszedl do nas gracz o nazwie Player i wisial w ich teamie do 21.16 ja wtedy powiedzialem ze albo zmieni tag albo go wywale lub zdyskfalifikuje clannersow i w czasie wydawania tej komendy moj komp odmowil mi posluszenstwa napisalem bede za 3 do 4 min.
po trzecie: po zrobieniu restartu kompa wszedlem do Was na server i wykonaliscie swoje wszystkie podstawowe zadania smoki screeny walke na noze o teamy i zaczelismy gre okolo 21.22.
Nie widze tu zadnego naruszenia mogacego wywolac tak wielkie niezadowolenie przypomne clanersi mogli grac we 4 a wy w 5 i nie musieli oczekiwac WASZEj zgody !!!
na marginesie Panowie to mialem bardzo poważny problem pod koniec 1 rundy gdyz to wasz czloiwiek mial zwieche i zrobiliscie pauze a jak wiadomo pauzy w naszym killer cup nie ma!!! no ale zwrocilem Wam na to uwage i dokonczyliscie runde.
Rozpoczela sie 2 runda waszego meczu i upss znowu behind you! ma zwieche i znowu robi pauze wtedy powinniscie dostac bez wzglednie dyskfalifikacje i w normalnym turnieju tak by bylo!!!! i bedzie ale ze jest to turniej towarzyski mozna na niektore drobiazgi przymknac oko.
Jestem pewien , ze wynik oddaje cala sprawiedliwosc tego spotkania chyba, ze za wszelka cene chcieliscie wygrac walkowerem (zachowanie zupelnie niesportowe), a w efekcie mogliscie sami zostac zdyskfalifikowani za pauzy.
W zwiazku z powyższym uważam moje wyjaśnienia za całkowite i ostateczne.
Nie mniej jednak życze WAM samych sukcesów i z pewnością będziecie mogli jeszcze się zrewanżowac nie raz klanowi Claners.
Pozdrawiam Killer.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 21:09 

Unn napisal:
Cytuj:
Mare jakiego cwaniaka gra <hahaha> zal.pl pewnie dziecko z 14 lat hahahahahahah !!

Po pierwsze: nie zgrywam cfaniaka, nie ma tutaj zadnej wypowiedzi co by o tym swiadczylo.
Po drugie:nie mam 14 lat, jak nie weisz ile mam lat to J@P@, bo wiele osob Ci moze powiedziec ile mam lat!
Po trzecie:nie jestem dzieciakiem boarda, nawet tam nie pisze zadnego postu, od czasu do czasu jak mam problem to napisze
Po czwarte: killera nie znam osobiscie, znam go tylko przez neta, poniewaz z nim gram w teamie...

Tytuł: wlasnie
PostNapisane: So gru 17, 2005 21:48 

Wlasnie i dlatego was faworyzowal! :)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 21:52 

Nie faworyzowal...Chcial po prostu zeby mecz odbyl sie 5/5! Nie rozumiem czemu z waszej strony takie bulwersje wystepuja... Jakbyscie byli fear to byscie spokojnie zaczekali, a nie za kazda cene chcieliscie wygrac turniej poprzez walkower! Ciekawe czy byscie to wszystko pisali tutaj jakbyscie z nami wygrali...

Tytuł: hahha
PostNapisane: So gru 17, 2005 21:53 

" Po czwarte: killera nie znam osobiscie, znam go tylko przez neta, poniewaz z nim gram w teamie..." killer chyab ci sie pomylilo bo ty napisales ze "nie znasz nikogo z tamtego teamu!!" a tu niespodzianka !! :D nie klam chlopcze bo klamstwo ma krotkie nogi!!! nie pamietasz o tym ?? to ci przypominam !!! zal i tak ale za to dojebalismy waszym kolesia z HSN do 2 wiec zemsta byla slodziutenka i dlugo bede oglaadal demo jka sadze im hs az im sie dupa otwiera :D zal.pl nara

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 21:55 

Z killerem gadalem moze raz na gg i sie kontaktowalem w sprawie meczu i to wszystko... Gadalem z nim 2-3 razy w zyciu...No comment HNL mnie nie obchodzi...

Tytuł:
PostNapisane: So gru 17, 2005 23:13 

BY az szkoda ze tak ladnie gracie a tacy plytcy jestescie :/

[ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1