Teraz jest Cz sty 18, 2018 6:56

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: chit ^^
PostNapisane: So gru 10, 2005 9:07 

oczywiscie gralem kiedys na chitach ktore dostalem w prezencie od mare ... chcialem zobaczyc na czym to polega gralem 2 godziny i znalazlem sie juz na board ^^

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 9:15 

Cytuj:
oczywiscie gralem kiedys na chitach ktore dostalem w prezencie od mare ... chcialem zobaczyc na czym to polega gralem 2 godziny i znalazlem sie juz na board ^^

Wszyscy się cieszą :) !

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 10:00 

no i jak dla mnie sprawa jasna i prosta ! YOU ARE GAY !!!! <hahaha> - za takie 2h możesz jedynie wyszorować sobie odbyt pumeksem i żałować tego co zrobiłeś, bo twoja wersja to jest 2h testowania Shitów, a wersje mogą być różne teraz liczy się fakt dodania (wiadomo że board z jego BL to kupa żalu, ale to że jesteś tam dodany to zawsze będzie działało na twoją niekorzyść). Wczoraj to ja sprawdziłem pierwszych lepszych fakerów i wybrałem właśnie pokemonki, a że ci pierwsi lepsi mieli 2 cziterów w teamie to wezme mój klan i szybko przelecimy wszystkich ...

PS. Cleaners znacie vinyLa aka w0lw3r!n3 ?!

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 10:37 

zoNk! napisał(a):
Cleaners znacie vinyLa aka w0lw3r!n3 ?!

Ja sobie nic nie przypominam, cleanersi sa chyba od ponad roku w hibernacji, wieszosc z nas gra w wow'a lub biega na ffa. Tylko kilku co chcialo grac przeszlo do innych klanow. Napisz cos wiecej o swoim koledze to moze sobie przypomnimy

Ateraz poiwiem Ci cos nbn:

nbn napisał(a):
muahahahha wszyskie klany zapisane w tym turnieju sa tak mierne ze to strata itak czasu w tym brac udzial pokemony chcialy grac dla beki bo myslaly ze sobie po haxooooja ja tym ultra skillowym turnieju on lajn gdzie supeł net skille pokasha klase !
pozdro turnieje bez nagrood :)
ESG NFU HNL MUAHAHAH LEZE Z TYCH ZER

To daj tym "0" grac swoj zalosny turniej, daj im troche polamic. Zal ci dupe sciska ze admini tak postapili i musisz sie poprostu odgrysc.
Proponuje zebys sie tutaj nie wypowiadal, zyj w swoim swiecie. Wygrywaj z najlepszymi klanami Polski, jedz wszystkich do 0, pisz komentarze na boardzie. Tylko tutaj nie zagladaj to wszyscy beda zadowoleni.
Cu

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 10:47 

nbn przeczytaj jeszcze raz co napisales... Tak wlasnie teraz mozesz pierdolnac glowa o sciane.. . Niby sie kurwa uwazasz za takiego pro ?
Zaloze sie ze to wlasnie Ty nie masz zadnej przeszlosci klanowej (boze nienawidze lamusow co graja 2 lata i mysla ze sa pro) .
Okej ten turniej jest twozony przez dzieci FF@ dla dzieci FF@ ale huj z tego niezapominaj ze CS to tylko gra ktora ma przynosic zabawe . I po to jest wlasnie ten turniej dla zwyklej ZABAWY !!

Druga sprawa tych cziterow.. dla mnie sprawa jest jasna.. jest na BL - out z turnieju...

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 12:33 

Brawo!! J3BAC L3SZCZY! HAHAHAHAHA Bo wlasnie takim jest nbn, uwazasz sie za jakiegos kurwa pro playera! Tylko pozniej nie pisz czy nie zagram 1 on 1 bo ja za takiego gracza sie nie uwazam... Nie rywalizuje w CS tak jak ty ! Dla Ciebie wszystko jest zerowe?? Kazdy klan to no skille ktore bys zjechal do 0 ?:D:D:D :O:O:O Imoooooooooooooooo h4x HAHAHAHAHAHA ale poleffke z tych tekstow 17latka mam :D:D:D:D:D:D

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 12:54 

Nie no nbn mnie zes rozwalil na maxa, dawno sie nie usmialem z takiego tłuka. Mam nadzieje ze zagrasz bo chetnie chce zobaczyc ten twoj klan i ten twoj skill. Ale z pewnoscia jak znam zycie i takich tobie podobnych bedzie ze nie zagrales bo ten sie czepia te steam id itp itd.

Jak baletnica tanczyc nie umie mowi ze suknia za duza.

Pietja rozpierdalasz mnie na maxa, nie pisz wiecej bo pekne :D :D :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 13:11 

HAHAHA widze ze topic stal sie "trendy" wiec przedstawie wam historie cleanersow jak przowadzil nas Zonaty... to byly czasy:

Oto nagraoda za 1 miejscie na WCG 1956:
Obrazek
Tort wygladal smakowicie ale Hakel zjadl caly :(

Tutaj przednia zabawai jaka nam urzadzil Zonaty:
Obrazek

Tutaj Hakel przesadzil z pepsi i musial isc do domu, zgadnijcie czy mu sie udalo
Obrazek
Tutaj juz biegniemy mu na ratunek

Na koniec odbyl sie pojedynek na smierc i zycie. Kilka partyjek szachow i warcabow (Zonaty wygral):
Obrazek[/img]

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 13:35 

BaNdyTa napisał(a):
nbn przeczytaj jeszcze raz co napisales... Tak wlasnie teraz mozesz pierdolnac glowa o sciane.. . Niby sie kurwa uwazasz za takiego pro ?
Zaloze sie ze to wlasnie Ty nie masz zadnej przeszlosci klanowej (boze nienawidze lamusow co graja 2 lata i mysla ze sa pro) .
Okej ten turniej jest twozony przez dzieci FF@ dla dzieci FF@ ale huj z tego niezapominaj ze CS to tylko gra ktora ma przynosic zabawe . I po to jest wlasnie ten turniej dla zwyklej ZABAWY !!

Druga sprawa tych cziterow.. dla mnie sprawa jest jasna.. jest na BL - out z turnieju...

ahhahah ta cze miszczu qrwa ten INSI.de z boarda to nie ja typie :)
ja jestem inside :) i przeszlosci to ty kozaq nie widziales w zyciu bo twoim the best klanem jest skillowy klan ffa killer.pl
skoncz czlowieq bo leze jak sie boty wypowiadaja czy ja pisalem bot_say 1 ? wie sadze ?
muhahaha placze bo admin nie pozwolil fredowi haxowi grac :( i mareczkowi co ma konto od tesercika :( ojojoj placze bo turniej jest sstrata czasu niema nic do wygrania :( haha bede napierdalac w jakims zerowym turnieju na real nickach no ok HHAHAHHAH leze z was ludzie qrwa zawsze bedziecie dziecmi ffa i tyle jakich byscie nie mieli klanoow
jedynymi rgaczami co sie pojawiaja na waszych servach ktooshy maja przeszlosc to ja i spk tyle ze on niegra w cs jush na powaznie :)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 13:36 

ehhh zart off boty i sv_opor 1 na meczach bo zal dupe sciska jak sie na was z kosa leci co runde

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 14:02 

oj Ty naprawde sie zaras poplaczesz :) :D "zerowiec no skillowiec dziecko ffa" mow mi tak jeszcze Kochanie;* . ohh Ty moj mistrzu mastahu proofeszynal plajerze kazdy by sie chcial uczyc od Ciebie gry haahha.
A tak na powaznie nie wiem czy zauwazyles ale to wszyscy maja z Ciebie polewke ;) . Zal mi Ciebie bo jak bys naprawde byl kims z wyzszej polki to bys zamknol ryja i nie napisal tu ani jednego posta bo po co... i tak na lanie wszystko wychodzi.. Gowno mnie obchodzi twoj rn i tak jestes lamusem ktory gra 2-3 lata i mysli ze jest dobry chodz tak naprawde nie wie jak bardzo sie myli. Mam nadzieje ze na turnieju pokazesz jaki z Ciebie mastah i twoje slowa nie beda kolejnym pustym gadaniem "ohhh jaki to ja jestem pro a wy czyli cala reszta to dzieciaki siedzace w kafe po 6h i grajace ffa" .

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 14:10 

Kurwa nb czy huj wie jak tam ci dali jaki tu jestes upierdliwy i żenujący...
haha nie strasz nie strasz bo sie zesrasz ! Jaki ty masz pro nick ? Inside ? Inside to moze byc zaraz mój kutas w twojej dupie po same śmieciu.
Prosił cie ktos palancie zebys grał w tym turnieju ? Nie ? TO WYPIERDALAJ, nie pasuje ci bo nie ma nagród ? WYPIERDALAJ ! Nie chcesz grac z zerowymi kalnami ? WYPIERDALAJ ! Ty nie chcesz grac z nami, a my jeszcze bardziej z tobą, wiesz co masz zrobic ? WYPIERDALAC !

Nie wiem czy wiesz kurwo bita taboretem ze juz prawdopodobnie w styczniu bedzie następny turniej, na duuuuzo wiekszą skalę z super nagrodami bo ten jest tylko na próbe. W tamtym zproszone będa klany z polskiej czołówki... Lecz niestety IP twojego kompa, twoje STEAM id i numer seryjny plyty głównej są juz na naszej czarnej liście i niestety ty juz nie wiezmiesz udziału w zadnym turnieju ogranizowanym przez net-line

PS. Smiejesz sie ze to turniej on-line ? Módl sie zebym cie kiedys kurwo nie spotkał gdzies na lanie bo do konca zycia uniemożliwie ci gre w cs'a patałachu. Na bank jestes chudą ciotą co nie widzi swiata poza cs'em. Masz 180cm wzrostu i wazysz 30kg, okulary masz jak denka od słoików. Nie chodzisz na imprezy, nie miałes nigdy kobiety i cały czas jedziesz na rękawie. JEstes poprostu ciotą i zjade cie ja zdzire internetowy kozaku !

Ostatnio edytowano So gru 10, 2005 14:21 przez Impre, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 14:17 

muhahaha sram na ten plebski turniej :> turniej z taka organizacja bez nagrood i z takimi klanami w skladzie :O najs panowie :) bandyta muahahha 2-3 h ta jestem jak adam siedze 24h i gram tak jak wy tyle ze wy nigdy nie bedziecie umieli grac ile byscie nie grali -_-
miejcie sobie zemnie polewke wali mnie to wiesz -_- zdanie botoof jeee

I CHCE ZEBYSCIE MNIE WSZYSYCY POJECHALI PROSTO W MOJ ROZJEBANY ODBYT ! JEA !

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 14:36 

Podoba mi sie tutaj "D

nbn to jest turniej na PRÓBE, trzeba zobaczyc jaka bedzie organizacja itd. Ale ty chyba za głupi jestes zeby to zrozumiec. A co do opini impressiva na twój temat to sie musze zgodzić :roll:
Cytuj:
estes chudą ciotą co nie widzi swiata poza cs'em. Masz 180cm wzrostu i wazysz 30kg, okulary masz jak denka od słoików. Nie chodzisz na imprezy, nie miałes nigdy kobiety i cały czas jedziesz na rękawie. JEstes poprostu ciotą i zjade cie ja zdzire internetowy kozaku

Ja sie pod tym podpisuje :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: So gru 10, 2005 15:19 

Nie zapomne tekstu nbn : Mare to 13 latek, ktory bije rulona. Po tym tekscie :
Spadłem, wstałem, zastanowiłem sie kto zainstalował mu gg, Mare zagłośno sie śmiał żebym włożył słuchawki. Nie widzicie, że nbn was podjudza, żeby turniej był jak najgorszy. Ustąpcie z****wi i usuńcie te jego debilne teksty.

[ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1