Teraz jest Wt paź 24, 2017 2:55

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 9:50 

Przycho ty myslisz pojecia, tu watpie by ktokolwiek uwazal sie za jakiegos pro. Kazdy wie jak gra i nie bedzie sie tu wywyzszal jak inni - oczytaj ich posty. A pozniej poczytaj nbn moze cos zrozumiesz o co wszystkim tu biega.

Pietja, tych filmow juz nie przebijesz, ulalem sie na dzien dobry na maxa buhahahahahahahahahhahaha, chodz mare nie widzialem to hakela owszem ( i to nie raz) i mysle ze pomyliles postacie b na schodach jest hakel na ten duzy to mare buhgahahhahahaha no ale taka mala wpadke mozna wybaczyc buhahahahha.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 11:39 

Zonaty jeszcze sie zobaczymy pewnie :D :D :D A co do tych pr0, to wcale sie nie uwazamy za jakis pr0, bo takimi nie jestesmy... Jedynie nbn sie za takiego uwaza...My tutaj poleffki robimy przycho jezeli nie zdazyles zaznaczyc, a nie piszemy zadnych glupot typu: jedynymi rgaczami co sie pojawiaja na waszych servach ktooshy maja przeszlosc to ja i spk tyle ze on niegra w cs jush na powaznie
HAHAHA rozjebal mi ten tekst czaszke HAHAHA

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 11:59 

nbn napisal:

jedynymi rgaczami co sie pojawiaja na waszych servach ktooshy maja przeszlosc to ja i spk tyle ze on niegra w cs jush na powaznie

On chyba chcial napisac rogaczami a nie graczami :shock:

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 12:55 

mare napisał(a):
A co do tych pr0, to wcale sie nie uwazamy za jakis pr0, bo takimi nie jestesmy... Jedynie nbn sie za takiego uwaza...

Nie mialem na mysli was tylko nbn freeda i jescze chyba kots z nich cos walnol. Bynajmniej chodzilo mi o to by przycho zanim cos nastepnym razem napiusze nich poczyta caly temat a nie ostatnie 4 linijki :D A co do spotkania to watpie bym kiedys mial jeszcze kontakt z chlopakami z cleaners.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 22:06 

ehh ok :) ja z fr3dem gram w klanie wiesz i jestem tak samo skiloowy jak on -_-
rozpierdalsz mnie :)
ehh to jakis mecz byl :> ok :D spk mnie ochrzanil ze nie gralismy :D ehh :) myslalem ze nas wyjebaliscie :) to nawet na forum nie patshylem :) ehhh mam nadzieje ze bedzie jakis turniej tu :) wiecie ja ucieklem ! bo sie balem cleaners ! :/ :( imo filmy fajne :) malo orginalne i mierne ale coosh kazdy lubi to co lubi :) wole filmiki g0ba :)
ehh rozjebales mnie masz moje steam id i co ? bo 1 konto mam -_- ip ehh miszczu mam zmienne :) nr seryjny plyty gloofnej ok haha tu sie usmialem :)
BOJE SIE WAS ! :( okej ? chodzmy teraz wszycy razem i poskiloojmy na killer.pl by net line !!! imo servy net line sa wyjebane cfg chyba z 1.5 :) nie no co serverki puszki :* PUSZKA KOFAM CIE :* I TWOJEGO GNETA :)

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 22:08 

ehh mare mam nadzieje ze cie spotkam na lanie :) jezeli wiesz co to znaczy chodziasz ;) i jezeli byles kiedys na takowym :) miszczu moooj killerowy skillowy :) szkoda ze nie dostalem zadnego info o meczu jakims to bym sobie mixem pogral :) team fekoow = bojacy sie grac pod rn mix :(

Tytuł:
PostNapisane: N gru 11, 2005 23:10 

Jakbysmy sie spotkali na lanie na zywo w cztery oczy to bys ciezkie zycie pozniej mial...Nie jezdze na zadne turnieje lan bo po pierwsze: nie mam czasu na pierdoly Po drugie: nie chce mi sie Po trzecie: mam lepsze i wazniejsze zajecia
I nie bierz sie teraz za takiego macho, bo bys mi chuja zerobil :D Jedyno co to chyba bys mi mogl kutasa wylizac bo dotad bys mi dosiegal

[ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1