Teraz jest Wt sty 16, 2018 8:43

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Regulamin Forum
PostNapisane: Pn gru 05, 2005 21:56 

To forum jest dla zainteresowanych turniejem. Tutaj mozna zadawac pytania na ktore bedziemy odpowiadac, jak i prowadzic dyskusje dotyczace rozgrywek.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 21:27 

ja tylko bym proponował w rozgrywce o 3 miejsce zamiast de_aztec dać de_nuke (lub inną mape jak np. de_cpl_mill). Myślę, że większość osób się ze mną zgodzi, aztec się już wypalił, a napewno w 1.6 i cw na nim nie ma sensu grać, tym bardziej turnieji...

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 22:23 

A ja Ci powiem, ze de_cpl_mill nie jest standardową mapą i nie każdy może ją znać. Co to znaczy, że aztec sie wypalił? Jest duży sens grania na tej mapie, wlasnie dlatego, ze mało osob gra na niej, a pozatym trudno na niej wymyslec taktyki : )

Tytuł: HAHAHA
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 22:52 

ZoNk! wpadl na dobry pomysl po co dawac beznadziejna mape, ktora nadaje sie do grania 2/2 i na FFA

PluX napisał(a):
A ja Ci powiem, ze de_cpl_mill nie jest standardową mapą i nie każdy może ją znać.

HAHAHA listosci, jest grana w cb, esl, cpl ale Ty wolisz grac smiesznego azteca :O

PS

Mam pytanie odnosnie nagrywania dem i robienia screenow smoke i modeli.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 22:58 

de_aztec to zły pomysł :| zmiencie to ale napewno nie na cpl_mill :shock: Ta mapa jest bardzo rzadko grana i nie ma sensu włączać jej do turnieju.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 23:25 

Prosze tylko nie aztec... Zmiencie na cos innego...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 0:26 

Sprawa nr. 1 - aztec bedzię i im wiecej osob będzie się żalilo ze im sie nie podoba tym bardziej będziemy usatysfakcjonowani ze nasze zamierzenia mają sens... bo z waszych wypowiedzi wynika ze to trudna mapa i o to chodzi :) to będzie mecz o 3 miejsce a nie byle jakie rozgrywki i nie dostaniecie d2 ;) cieszcie sie ze macie inferno w finale ^^

Sprawa nr.2 - na turnieju będzie sędzia/sedziowie i nagrywanie demek i screenow nie jest obowiązkowe. Sędzia bedzie mial prawo sledzenia kogo mu się będzie podobac. Sędziowie są bezstronni więc ich oceny będa kompetentne. Zreszta zakładamy ze nie bedzie łamania zasad i ze bedzie dobra atmosfera na podczas meczów bo przecież nie gramy o nic i ze sędziowie to tylko sprawa formalna ;]

Sprawa nr.3 - odnosnie własnie tego ze truniej będzie zabawą. Możesz mi mare wytłumaczyc po co sciągasz do swojego "teamu" graczy z innych b.dobrych klanów ? Tak cię to będzie bawic jak będą łoic inne klany do zera i bedziesz psuł zabawę innym ? Jesli ty nie potrafisz podejsc to tego jak do rozrwyki to chociaż nie psuj tej okazji innym... Nie zostaniesz ozłocony jak wygrasz, wręcz odwrotnie... przemyśl to... tyle na ten temat pozdro

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 12:48 

Impre napisal:

Sprawa nr.3 - odnosnie własnie tego ze truniej będzie zabawą. Możesz mi mare wytłumaczyc po co sciągasz do swojego "teamu" graczy z innych b.dobrych klanów ? Tak cię to będzie bawic jak będą łoic inne klany do zera i bedziesz psuł zabawę innym ? Jesli ty nie potrafisz podejsc to tego jak do rozrwyki to chociaż nie psuj tej okazji innym... Nie zostaniesz ozłocony jak wygrasz, wręcz odwrotnie... przemyśl to... tyle na ten temat pozdro[/quote]

Po pierwsze: ja nie jestem clanliderem i sam zostalem wybrany do tego klanu wiec na mnie nie najezdzaj

Po drugie: Beda jeszcze braly udzial dwa klany ktore maja lepszy sklad od naszego

Po trzecie: Odpie**** sie ode mnie!

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 14:27 

po pierwsze to na ciebie nie najeżdzam tylko ci to powiedzialem na spokojnie a ty sie zaraz bulwersujesz (relax sometimies...) , bo jakbym na ciebie najechal to bys sie nogami zakrył i słowa bys tu nie napisał

po drugie jakbym chcial to bym poprosił o umieszczenie oficjalnego info o turnieju na counter-strike.pl bo znam jednego z adminów. Zaprosiłbym takie klany jak vokal czy bez strachu bo tez znam tych ludzi i zaraz w moim teamie moze byc paru graczy z czołówki polski ale tego nie zrobiłem bo staramy sie żeby poziom na turnieju byl mniej wiecej wyrównany. Wiec nie musisz sie odgrażac ze bedą jeszcze lepsi

po trzecie nie odp****le sie od ciebie bo jeszcze tego nie zrobilem...
Potraktuj czasem cs'a jako zabawe... jesli nie umiesz nie psuj zabawy innym ok ? to jedyne co do ciebie mam.

Ostatnio edytowano Cz gru 08, 2005 0:10 przez Impre, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 14:50 

Hahaha mare wez sie ogranij ! On Ci tylko zwrocil uwage a ty odrazu odebrales te zarzuty w taki sposob... Czyżby były słuszne ? Specjalnie sciagnales gracza z masters of fusion. Juz na serwerze sie odgrazales ze killer to lamusy i ze ich rozjedziecie w turnieju i ze jak nie daj boze jakas dywizja killer wygra to przestaniesz grac i ze zrobisz zeby nie wygrali wiec nie pierdol ! Masz problem ? to sie wyluzuj elo

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 15:42 

Po pierwsze: Nie znam dar_jo , nigdy z nim nie gadalem i to nie ja go sciagnalem do naszego teamu! A'propos dar_jo za dawnych czasow gral w cleaners i nie tylko on z terazniejszych lepszych polskich klanow...

Po drugie: Impressive, kto zaczal ta cala zabawe? Ciekawe kto mial wczoraj (przyp. 7 grudnia 2005r.) nick : maRRe maRRe daj fujaRRe. Ja do Ciebie nic nie mam, nigdy nie robilem takich rzeczy, nawet jak kogos zajebiscie nie lubilem. To swiadczy o Twojej inteligencji, bo nawet nie chciales sie przyznac na serwerze jak wszedlem jaki rn...

Po trzecie: Nigdy nie mowilem ze jak killer.pl wygra ten caly turniej to zakoncze "przygode" z CSem. Cs to jest zabawa ale jak ktos robi takie rzeczy jak Ty impre (zmienia nicki, p.w.) to mnie kur**** bierze, bo ja Ci nic nie zrobilem, nawet do Ciebie nic nie pisalem na serwerze, po prostu mnie pomyliles z kumplami z mojego teamu! Nie wiem z jakiego powodu zmieniasz na taki nick, ale slyszalem ze sie wkurzasz na nasze teksty type: HAHAHA, YEAH!! itd... Slyszalem ze gral koles z naszego teamu nei wazne jaki nick i sie wkurzyles na to... Nie wiem czy to o to chodzi ale najwyrazniej myslalem ze to ja bylem...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 16:02 

Widze że burda się zrobiła HAHAHA :O Odnośnie dar_jo i reszty składu cleaners wszyscy się z niego wywodzimy i w nim zaczelismy naszą przygode z cs'em, a to że teraz niektórzy są w takim czy innym klanie samo mówi za siebie(byli dobrzy i wysoko zaszli) Jeśli chodzi o MaRe poprosiłem go aby zagrał unas ponieważ brakowało nam 6 KONIEC .

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 16:09 

Poprosiles i tak wstapilem do cleaners :D :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 16:21 

mare napisał(a):
ale slyszalem ze sie wkurzasz na nasze teksty type: HAHAHA, YEAH!! itd...

o to własnie ten kasztan najbardziej odgrażał na serwerze... a ty trzymales jego strone mimo ze sie błaźnił bo jedyne co umiał napisac to to żałosne "HAHAHA"

Bierzcie sobie kogo chcecie kurwa ludzie ! nie ma zakazu ani ja wam nie bronie wezcie nawet caly pentagram. Mi to tam kolo faji lata kto to wygra, ja ide sie pobawic, moge zając nawet ostatnie miejsce... Ale jak nie bedzie w miare wyrownanej walki to te słabsze klany zobaczą ze nie ma sensu grac i pouciekają i cały turniej od dupe potłuc...

Ten turniej nie jest powtarzam po raz senty O NIC ! Jest sprawdzianem naszych umiejetnosci orgazniatorskich, jak wypali bedą inne, byc moze z nagrodami... ale narazie chcemy zobaczyc czy ten wyjdzie...

Powiedz mi co zrobi słabszy klan który sie dowie ze ma grac z przeciwnikiem który rozpierdala inne klany do zera ? Nie było wpisowego wiec co mu zalezy ? Nic nie straci. Spierdoli i uniknie kompromitacji... Co będą mieli z tego ? Jedni sie będą cieszyc ze przeszli dalej bez problemu, drudzy co uciekli będą to mieli w dupie.. A my ? nam padnie drabinka i cała organizacja przez takie akcje...

I tu apel do wszystkich ! Prosze wasz potraktujcie ten turniej powaznie, wiem ze nie placiliscie nic wpisowego, ze nie ma żadnych nagród i ze teoretycznie mozecie miec go w dupie i nie przchodzic na mecze...

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 07, 2005 16:37 

Pisal jedyne to zalosne HAHAHA bo bierzemy CS jako zabawe...

Napisales ze ten turniej jest sprawdzeniem waszych umiejetnosci organizatorskich...Dla nas jest sprawdzeniem naszego teamu...Mam nadzieje ze przez to, ze gra z nami dar_jo nie przestraszycie sie i nie uciekniecie (apelacja do innych klano, procz killer.pl)

dar_jo wzielismy dlatego ze gral w cleaners kiedys. Nie mielismy 6 zawodnika bo Blaber (pzdr) ma problem z komputerem... Robimy reaktywacje klanu ktory kiedys byl bardzo dobrym klanem w skladzie z m.in. dar_jo i def555... Wejdz sobie na clanbase.com i znajdz sobie w klanach zahibernowanych cleaners i popatrz na mecze jakie rozegral i wyniki... Jestem pewien ze nie znales cleaners wczesniej, a w najlepszych momentach remisowal z MoF czy nawet przegrywam minimalnie z roa... Jestem pewien ze jakby dar_jo nie byl w Masters od Fusion albo w jakims innym dobrym klanie to by nie bylo tej calej gadki...Przeciez ten turniej jest dla wszystkich, wiec po co tyle klotni o jednego zawodnika.

[ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1