Teraz jest Wt sty 16, 2018 20:31

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koncert życzeń
PostNapisane: Pn mar 09, 2009 13:02 

siema,
mysle ze tej sprawie cos powinno zostac zmienione.
tak widzialem na stronie glownej glosowanie i zaglosowalem: "usuncie to"
dlaczego?
koncert sam w sobie mi sie podoba tylko ze najbardziej denerwujacą rzeczą dla mnie ( i mysle ze dla wiekszosci ludzi ktorzy zaglosowali tak jak ja)
jest ilosc (i jakosc) map do wyboru :) niektorzy umieja korzystac z koncertu i wtedy jest fajnie ale jak ktos eksperymentuje: "a zobacze co to za mapka, to nic ze polowa nie ma jej sciagnietej, najwyzej posiedze te 5 minut sam a pozniej pogramy 1vs1 i bedzie nastepny eksperyment..."
Ludzie nie chca grac na nowych mapach... zostalo to potwierdzone przy wprowadzaniu nowego map cyklu w listopadzie bodajze.
jestem za tym zeby koncert pozostal ale jestem tez za tym zeby to co zaprezentowalem wyzej przestalo byc. Tak wiec, jestem za tym zeby ilosc map zerdukowac np. do 20 czy 15 i zmienic to ze nie mozna wybrac 7 poprzednich map na np. 3 albo 4 poprzednie.
takie jest moje zdanie, prosze o komentarze.

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 09, 2009 17:33 

Po pierwsze nie zgadzam się z opcją że ostatnie 3-4 mapy nie mogą być tylko grane, gdyż podstawowe mapy które będą w koło leciały będą w pewnym momencie już nudziły graczy, a inni będą chcieli pograć inne lub coś jeszcze bardziej urozmaiconego.

Mapy które zostały przez nas dodane są przez nas sprawdzone. Osobiście uważam, że są tam mapy które na prawdę mogłyby się cieszyć wielkim powodzeniem, jednak gracze którzy grają na Net Line nie są chętni do zmian.
Hmm.
Czemu?
A na to jest bardzo prosta odpowiedź nie lubią myśleć, przyzwyczaili się do prostoty gry, która nie daje im możliwości rozwoju oraz szans na przemyślenie swoich ruchów czy też poznania nowych map, na których można na prawdę rozegrać ciekawe rundy.

Według mnie jedyne co tak na prawdę bije w oczy, to jest długi czas ściągania map, gdyby udało nam się dogadać w jakiś sposób, aby zrobić przekierowanie downloadu i mapy by się ściągały z prędkością łącz które posiadamy, na prawdę mogłoby się zmienić wasze podejście do tego co chcemy wam zaproponować. Nie bądźcie błędnie nastawieni do tego czego nie znacie...

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 09, 2009 18:35 

Owszem częściowo i masz rację ale w większości zgadzam się z Kondym.
Nie można stać w miejscu gdy wszystko idzie na przód, problem nie leży w mapach ale w graczach. Jak kondy zauważył większość ludzi jest ograniczona i gra na łatwiznę (nie chcę tu nikogo obrazić). Zgodzę się że parę map jest może zupełnie całkowicie nowa ale dlaczego od razu je dyskryminować. Piszesz ostatnie 3 mapy żeby były grane, dawniej na końcu każdej mapy był vot dla graczy co następnego grać, możesz nie uwierzyć ale bardzo czesto było tak całymi dniami d2, inferno, nuke, d2, nuke, inferno a czasem to i d2 leciało 2 czy 3 razy pod rząd. Wiemy że wszystkim się nie dogodzi i zawsze będą jakieś ale z powodu pewnych zmian wprowadzanych. Z całym szacunkiem do wszystkich graczy ale chcemy dać coś każdemu po trochu. Próbowaliśmy zmieniać mapcycle, było źle bo nowe mapy, staraliśmy się znaleźć podobne mapy ale w nowym wydaniu też było źle, zostawialiśmy stary mapcycle to ludzie prosili o coś nowego więc KZ chyba jest najlepszym wyjściem by niczego nie narzucać a byście sami mieli prawo wyboru. W starym MC było 10 map, dodając często grane cpl_mill i kabul daje 12 map, odejmując 7 daje jeszcze 5 możliwych wyborów ze starego MC. To że ktoś czasem wybierze coś nowego wiemy że większość tego nie ma ale częściowo przez lenistwo bo wystarczy zdoić już nie z serva a wyjść do wina zassać z netu i się połączyć to po co? lepiej pójść na inny server na 20 minut może ktoś nexta wybierze normalnego. Ale z tych 12 osób na serverze 2 lub 3 ściągnie ją i jak mając racje twierdzisz bywa gra 1vs1 ale do czasu. Cierpliwości. Wiele zmian począwszy od csa 1.0 do 1.5 było i każdy prawie mówił że po co jak jest dobrze jak jest, miesiąc grania i każdy chwlił nowości. Gdy weszło 1.6 wszyscy się prawie zarzekali że zostaja na 1.5 a jak się skończyło każdy wie. Wielu tu graczy się przewinęło, większość została zastąpiona innymi bardziej wartościowymi lub mniej ale nikt nie jest niezastąpiony. Większość z tych map jest rozgrywana na serverach wielu krajów na które ciężko wbić bo są full a u nas jest to "nowość". Wiary ludzie wiary a wszystko się dobrze ułoży. Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: So mar 14, 2009 16:37 

ja Wam powiem jedno, przez te nowe mapy to server bedzie stal pusty, wiem cos o tym bo jestem adminem na innym servie ktorego rozkrecalem od zera i takie nowe mapki poprostu nie przechodza, nikt na nich nie gra i server stoi pusty... Wiec uwazam ze lepiej juz grac po 20 razy d2 i miec full server niz sciagac co chwile nowa mape na ktorej i tak nikt nie bedzie gral. Wiem ze wszystkim sie nie dogodzi, ale tym co teraz zrobiliscie to juz napewno nikomu nie dogodzicie. To jest tylko i wylacznie moje zdanie, mozecie je wziasc do siebie albo miec je w dupie ;P
Moja recepta to dac te 10 standardowych map, nie dosc ze bedzie wiecej graczy to i poziom servera podskoczy.
To tyle odemnie...

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 26, 2009 22:13 

Projekt koncertu życzeń został zawieszony dziś po południu. Powracamy do w miarę standardowego map cyklu który jest opisany w odpowiednim temacie:
PRZEJDŹ DO...

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 27, 2009 18:15 

Mogłaby mapa być wybierana w demokratyczny sposób - większością głosów w votowaniu... Jak nie to i tak lepiej mapcycle niż koncert życzeń:)[/u]

[ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1