Teraz jest Cz sty 18, 2018 14:31

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Propozycja
PostNapisane: Wt gru 30, 2008 9:35 

Witam !

Jakiś czas temu probowaliście uatrakcyjnic gre wprowadzając nowe mapy. Wiemy jak się to skończyło i proponuje nie wracac do tego tematu. Natomiast mam prpozycje która powinna uatrakcyjnic gre spowodowac że będzie ciekawsza, dynamiczna i zmuszająca do współpracy pomiędzy graczami z drużyny ( nie mówie tutaj o TP bo to na publicznym serwerze nie możliwe )
Po pierwsze czas rundy skrócic do 1.45 i antyrasz zrobić od 1 min w tej chwili to jest 2.30 i zauważylem że przez pierwszą minute praktycznie nic sie nie dzieje :/
Po drugie czas mapy zamienic na ilośc wygrywanych rund np. mapa trwająca do 12 wygranych rund przez jedną ze stron.

Prosze o odpowiedz i dyskusje na ten temat

pozdrawiam emeryt

Tytuł:
PostNapisane: N sty 04, 2009 12:03 

jak najbardziej popieram ten pomysł ;]

nie chciałem tworzyć nowego tematu wiec chciałbym przedstawić mój (kontrowersyjny) pomysł tutaj ;D aby uatrakcyjnić zabawę ;p można by zrobić tak, żeby z martwych już graczy "wylatywały" oprócz broni granaty, których dany gracz nie wykorzystał przed śmiercią xD takie coś widziałem już na kilku serwerach TP i MOIM ZDANIEM jest to fajna opcja xD

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 21, 2009 20:17 

nie moglem edytowac to pisze znowu.
antyrasz... jestem za wprowadzeniem zmiany w karaniu graczy ktorzy podejda do linii raszu. teraz jest to "no sir" i wyrzucenie do tylu, jednak wielu umie ta przeszkode pokonac i przez taka ilinie na luzie przejsc.
mysle ze zabieanie jakiejs ilosci zycia za kazde dotkniecie linii rozwiazaloby sprawe.

[ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1