Teraz jest Cz sty 18, 2018 14:26

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 11:32 

A i jeszcze de westwood doczepić/zastąpić i bedzie 14 map które myślę spełnią swoją rolę.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 13:58 

to moja piatka ;P
de_cpl_mill
de_dust
cs_office
de_westwood
de_sahara
chociaz wedlug mnie azteca, jako standard, powinna zastapic train albo cbble ;)
z powazaniem...
gag ;)

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 14:42 

to moze ja się pokrótce wypowiem... z tego co mi lezy na sercu... pojawiam sie na servie raz czesciej raz rzadziej ale od dobrych kilku lat...
moze zaczne od sprawy raszowania.... Więc jestem przekonany że do puki nie będzie granic w postaci (anty rashu - slay) zadne interwencje adminów nie pomogą... jedynie na chwile, chyba że będą permowac... (tak jak killer) a nie srac sie za przeproszeniem z tymi ****** noobami... pare permów dla pyskaczy i odrazu więcej pokory by było.... dziwie sie że nikt nie poruszył tematu odnośnie długości trwania mapek... nie wiem czy dalo by się tak zrobic... ale fajnie by bylo gdyby mapy standardowe twaly 30 minut ( POD POJECIEM MAPY STANDARDOWE MAM NA MYŚLI : De_dust2 De_nuke De_inerno De_train De_cbble) inne mapy mogly by trwac po 20min wzucilbym pare funmapek... dobry pomysl z tymi swiatecznymi... Wiem ze to co teraz powiem napewno nie spodoba sie wiekszosci graczom... no ale trudno ja mowie swoje zdanie... ale nie dobrze mi sie robi jak widze mapy cs_office cs_italy de_aztec czy de_dust... uwazam ze te mapy wogole nie powinny pojawic sie w mc... [a uwazam tak dlatego z bardzo prostego powodu... gdy te mapy lecą na serverze gra staje sie jednostronna, w 1 teamie są osoby dobre a w drugim osoby mniej doswiadczone... i tak jest zawsze w przypadku tych map.. jeszcze nie spotaklem sie ze zblizonym wynikiem punktowym ct i tt... chyba ze się myle?] ale to tylko moje marzenia ^^... osobiscie odechciewa mi sie wogole gry w cs jak mam grac na tych mapach... rece mi opadają...
Nie mam nic przeciwko nowemu italy czy prodigy... clan milll jak najbardziej! uwazam ze powinien byc w standardzie... de_westwood czemu nie, mapka bardzo ok. pare mapek musialbym jeszcze zobaczyc bo nie kojarze tych niestandardowych (przynajmniej niektorych) wzucilbym moze jeszcze dusta2 zmienionego czy tez 420_funzone lub ninja albo jakas mapke tego typu... jak juz mowiliscie wszystkim nie da się dogodzic tak więc ja zostane tym bardziej wybrednym graczem i nie będę po prostu gral na mapach przy których mi ręce opadają... uwazam ze są niedopracowane, rozgrywka jest jednostronna itd. itd. wystarczy wejsc na server i popatrzec na wynik.. jezeli tt wygrwa z ct (przyklad..) 14:3 to cos jest nie tak... lub gdy leci mapa a na serverze jest 5 osob które stęka... uwazam ze takich sytuacji powinnismy sie wystrzegac... kolejną rzeczą której nikt nie poruszł jest Team balance... którego w zasadzie nie ma ... jest ale tylko wtedy kiedy w jednej druzynie zostaje 4 graczy a w drugiej 7.. wtedy kogos przezuca... a gdy mamy sytuacje 6:7 w graczach tt wygrywa 15:2 to ludzie i tak dochodzą do druzyny wygrywającej, a "noobki" biegają jako fragi w drugim teamie... gdyby byl balance to przezucal by jakeigos dobrego zawodnika ( czy tam 2ch.) z lepszej druzyny z dobrym skillem do pomocy slabszej...) gracze któży rozeglai pare "PRAWDZIWYCH" CW napewno zrozumieją moje uwagi... z góry przepraszam za chaotyczną wypowiedź ale od kąd pracuje, jestem non stop zalatany... a kiedy mam troche czasu wole zagrac mixa niz sie wkurzac na jakims office -.-...
wzucil bym na server takze motyw z rozblyskiem granata FB Zonaty i Kondy napewno będą wiedziec o co mi chodzi. zeby jakies zmiany przyniosly prawdziwy skutek niech killer wkoncu wezmie sie za amx-a zrobi granice raszu i niech sie nie tlumaczy ze sie nie da bo graczy wywala bo jakos takiego problemu na innych serverach nie ma... Kondy powinien miec rcona albo dostep do servera aby samemu wprowadzac ulepszenia a nie raz na pol roku i to jeszcze kiedy ma sie szczescie trafic na killera i o czyms mu napomsknąć bo on i tak nie ma czasu... i powtarzam ponownie ... admini.... nie bujcie sie permować... mialem admina na killerze i wiem jak to wyglada... zonaty ma racje kiedy mówił o frekwencji, predzej czy pozniej sie ona ustabilizuje... a jak zaczniecie permowac, i nie koniecznie grac pod swoim nickiem to ludzie moze sie troche pohamują z wypowiedziami a i tak nie ma admina... bo admin moze byc, a nie koniecznie sie ujawniac. To Tyle... wesołego jajka i smacznych świąt...

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 15:15 

Słuszna i mądra wypowiedź, postaram się cię teraz trochę rozweselić i zachęcić.
Otóż ja kondy i maq (i trampek sporadycznie obecnością pomaga) pracujemy nad tymi punktami które wymieniłeś. Dziś lub na dniach wejdzie w życie amx skonfigurowany na potrzeby tego servera. Więc w sumie admini poza cieszeniem się gra nie będą praktycznie do niczego potrzebni. Antyrush, slaye na afk powyżej 30sec i wkoncu kick po 5 minutach, wyrównywanie teamów co 3 rundy no i wiele innych. Natomiast jeżeli chodzi o mapki 4fun to w planach jest otworzenie servera na porcie 16 gdzie dla przetarcia będą się tam mapki 4fun+zwykle a całkiem nowe pojawiały dla zapoznania i myślę że będzie git. No chyba że ten amx nie wejdzie w życie to pozostaje chyba już tylko wykupic server by praca nie poszła na marne bo naprawdę siedzimy nad tym od paru dni.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 18:45 

Zgadzam się z Zonaty'm, przesiedzieliśmy nad tym wiele długich godzin gdzie myślę uzbierałoby się parę dni, osobiście wiem że mamy bardzo wiele i jesteśmy do przodu, a czuję się jakbyśmy byli nadal mocno w dupie, bo chcemy, aby było jak najlepiej i staramy się wszystko ustawić i dopracować jak tylko można. Wiem i wierzcie nam mamy wielkie chęci i te wypowiedzi na prawdę są pomocne. Tak jak Zon wspomniał. Co do różnych czasów gry na mapkach, niestety nie jestem za bardzo za... Jednak nie mówię że nie jest to możliwe bo z tego co mi wiadomo istnieje modyfikacja która pozwala na oddzielne konfigi pod mapy, lecz to zmienia wtedy sens gry... dajmy szansę każdemu pogrania na mapie którą lubi :). Dlatego czas mapy jest ustawiony na 25 minut, aby nikomu za bardzo się nie dłużyło no i żeby można było pograć parę ciekawych rundek :).
Damy radę! 8)

Tytuł:
PostNapisane: N lis 16, 2008 21:06 

Kondy napisał(a):
z tego co mi wiadomo istnieje modyfikacja która pozwala na oddzielne konfigi pod mapy, lecz to zmienia wtedy sens gry...

nie za bardzo zrozumialem z tym sensem
moglbys jasniej? ;)

zonaty wspomnial wczesniej ze sytuacja z frekwencja na serwerze bedzie sie stabilizowac, jednak mysle ze musielibyscie pare razy w grze napisac ze nowe mapy sa dostepne na stronie i sie szybko sciagaja, bo jak widze zrobily sie 3 grupy ludzi ktorzy nie graja na nowych mapach:
1. ci, ktorym niechce sie sciagac map przez 10-15 minut, bo zanim sie sciagnie to jest juz prawie nastepna mapa... (jak byscie rozreklamowali mozliwosc sciagniecia ze strony, frekfencja wzrosla by znacznie)
2. ci, ktorzy nie znaja mapy i nie graja, bo wiedza ze zanim sie jej naucza zgina z 10 razy i spadna w rankingu o 30 pozycji (tragedia...). (naszczescie jest ich malo ;p)
3. i ci ktorym sie zwyczajnie nie podoba mapa (ale to rzadkosc ;p)

aha i moja pozycja w zwiazku z trwaniem jednej mapy jest taka ze mogloby byc 20 minut. ale to tylko moje zdanie ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 17, 2008 8:46 

Brawo !! wkońcu bedzie anty rasz. A co do ranku to nie wiem czy on jest wogóle potrzebny. Moze zrobic go na stronie ? I wreszcie skończyc ze statsiarstwem na serwie. A jak już rzeczywiście komuś na nim zależy to będzie musiał wejśc na strone co też jest ważne.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 17, 2008 17:27 

Witam,

Moim zdaniem nowe mapki to niewypał. Standardowe są niebo lepsze, wiekszość osób wchodzi tylko na kilkanascie minut, zeby odreagować i sie zrelaksować. A teraz to tylko sie męczymy na tych nowych dziwnych mapkach. Dodanie Assaulta do MC to już przegięcie, nic sie na niej nie dzieje, CT sie boją wejsc a T nie wychodzi zeby nie raszować. Efekt jest taki ze przez pierwsze 90sekund nie dzieje sie praktycznie nic. Jestem za tym, zeby powrócily stare mapy i dodany został antyrash, to troche przytnie skrzydła młodym orłom którym straszną radoche sprawia raszowanie i strzelanie w plecy przeciwnikom.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 17, 2008 17:28 

gr0siek napisał(a):
Witam,

Moim zdaniem nowe mapki to niewypał. Standardowe są niebo lepsze, wiekszość osób wchodzi tylko na kilkanascie minut, zeby odreagować i sie zrelaksować. A teraz to tylko sie męczymy bo połowa ludzi nie ogarnia. Dodanie Assaulta do MC to już przegięcie, nic sie na niej nie dzieje, CT sie boją wejsc a T nie wychodzi zeby nie raszować. Efekt jest taki ze przez pierwsze 90sekund nie dzieje sie praktycznie nic. Jestem za tym, zeby powrócily stare mapy i dodany został antyrash, to troche przytnie skrzydła młodym orłom którym straszną radoche sprawia raszowanie i strzelanie w plecy przeciwnikom.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 17, 2008 20:34 

Nie rozumiem grosiek czemu wspominasz o 90 sekundach jeżeli nie wolno raszować przed upływem 60 sekund? No i jeżeli wspominasz że terro nie może wyjść a CT boi się wejść to sam bądź w CT i atakuj, Słabszych się wspiera :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 17, 2008 23:52 

Dobrze koniu powiedziane, nic sie nie dzieje jak sie chce podbic rank zamiast grac. Obecnie stoi server na porcie 27016 ktory ma ten sam MC ale dodany jest antyrasz, slay na afk, wyrownywanie teamow, interp 0.01. Jezeli sie sprawdzi zostanie wprowadzony na 27015. Co do mapek to jak juz wspomnialem, jest mnostwo serverow only dust2, lub dust/inferno/nuke. My nie jestesmy niezastapieni ale wy takze. Nikt tu nie mowi o drastycznych zmianach w MC ale swiezego powietrza potrzeba troche chociaz.
Jeszcze raz podaje ip drugiego servera 80.48.26.212:27016.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 28, 2008 0:32 

Gram tylko na tym servie, nie mam zbytnio czasu na CSa a na killerze są zawsze znajomi. Szkoda, że zmieniacie coś co było dobre i na co nikt sie nie skarżył.

Tytuł:
PostNapisane: So lis 29, 2008 10:26 

grosiek co do MC stare mapy pozostaly, nie ma nowosci.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 01, 2008 16:55 

Jeszcze tylko właczcie mikro i bedzie perfekt :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 01, 2008 16:56 

okej pora na wypowiedz starego wyjadacza :P moje uwagi

1. Anty rush od wieków wieków o tym się ględziło, w końcu się pojawił chwała Wam za to. To co złe każdy potrafi wytknąć i ponarzekać ale jak coś się poprawiło to ie wiele osób potragi podziękować.

2. AFK slay, auto team balance kolejna pozytywna rzecz która wpłynie na rodzaj graczy na serverze. Ci co zawsze dochodzili do łatwiejszego teamu bądź tego który wygrywał 17:3 już sobie nie postatsią, a przynajmniej nie przez całą mapkę.

3. Odnośnie mapek:
a) Jeśli chodzi o długość trwania mapki, można tą sprawę rozwiązać. Pod koniec mapki 3-4 minuty przed końcem można ustawić vote czy gracze chcą przedłużyć aktualną mapę o kolejne 5-10 minut. Jeśli faktycznie większość graczy czyli ponad 50% zagłosuje na tak mapka będzie grana dłużej
b) MC jestem za wprowadzeniem zmian, aczkolwiek te które były wprowadzone wraz z resztą ustawień początkowo trochę były drastyczne. Nowe mapki do MC jak najbardziej jak dla mnie mogą to być: kabul, westwood, cpl_mil, sahare i nawt paris czy jak to tam było . Tylko w dwóch ostatnich coś bym poprawił, na saharze o ile dobrze pamiętam jest trochę nie fair bo przy respie terro leży shotgun natomiast przy ct steyer oczywiście nie jeden. Więc ct zawsze ma przewagę odnośnie broni. Natomiast paris, jakaś mapka z hostami całkiem fajnie rozwiązana, gdyby nie ten restp ct na wieży. Jakby tego się pozbyć gra była by tam ciekawsza terro nie kampiło by w 1 pomieszczeniu w obawie że jak tylko się wychylą kulka w łeb

To było narazie tyle z mojej strony. DO zobaczenia w cs-ie :P

[ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1