Teraz jest So paź 20, 2018 1:10

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Admin Kondy
PostNapisane: Wt gru 25, 2007 12:11 

Zajerestrowalem sie zeby troche poskarzyc na tego admina.
Bo kickuje i banuje, za nic jest bostawa jest zalosna dla mnie. Kilka razy widzielm jak banuje? kickuje? /.... za nic? przynajmeij nie podaje przycyzny jak sie ktos potem pyta.
bo, kogos specjalnie prowokuje, a potem go wyrzuca. Sam bylem swiadkiem sytuacji gdzie wchodzil na innych nickach i prowokuje kogos potem "to do mnie mowisz? wiesz do kogos mowisz?"

Pisze zeby ktos go przytemperowal bo to sie robi zalosne.

Sory za pisowanie ale mam dyslekcje i nie chce mi sie patrzec dokladnie co pisze ;p

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 25, 2007 23:45 

heheh, że tak powiem po pierwsze nie używam takich gadek jak to Ty nazwałeś... nikogo nie prowokuję, a wszelkie kicki i bany są całkowicie uzasadnione.
Po drugie nie używam zwrotów wiesz do kogo mówisz itp bo uważam to za całkowite poniżenie samego siebie, nie lubię ludzi którzy właśnie w taki sposób się przedstawiają, że wielki jestem bo coś tam... wiesz z kim rozmawiasz itd... szacunek ma być do wszystkich graczy i ja taki posiadam, nie wiem skąd te wiadomości, ale widocznie trafiłeś w dziwnym momencie w takowej rozmowie jeżeli miała w ogóle miejsce.
Po trzecie, tak wchodzę pod innymi nickami. Czemu? Bo gracze, którzy akurat są na serwerze w większości mnie znają i nie lubię, jak wchodzę widzieć takich tekstów, że o admin jest to zaraz będzie porządek, ponieważ właśnie Ci raszujący i łamiący zasady przestają to robić po przeczytaniu czegoś takiego, a w końcu mam za zadanie ich na tym złapać, bo jak tego nie zrobię to gra będzie wyglądała tak samo po moim wyjściu jak i przed moim przyjściem, czyli nie miałoby to sensu.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 0:05 

Widzisz sam sie przynalesc mowiac "tak wchodze po innymi nickami".

Zreszta nie chce cie udupic tylko zebys sie troche opiemietal!

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 1:30 

No wchodzę nie rozumiem czemu mam się z tym kryć? Przeczytaj dokładnie to będziesz miał uzasadnienie tego dlaczego wchodzę pod innymi... Ja nie widzę nic złego w tym że wchodzę po innym nickiem i nigdzie nie ma nic napisanego że nie mogę sobie go zmienić... więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Możesz mi powiedzieć o co Ci chodzi?

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 26, 2007 2:54 

Wirus, podaj screenshoty potwierdzajace Twoja wypowiedz to pogadamy.

[ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1