Teraz jest Cz sty 18, 2018 14:20

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tak byc niemoze...
PostNapisane: Pt mar 16, 2007 19:31 

Przed chwilka tj. 19:27 16.03.2007 dostalem bana... za co ? prawdopodobnei za zraszowanie...ale now yadmin widocznie niezna zasada panujacych...gdyz zraszowalem po uplywie jednej minuty ! i dostalem bana na 1h... przezyje to...ale,
DRODZY NOWI ADMINI ! ZAPOZNAJCIE SIE DOSTATECZNIE Z PANUJACYMI TUTAJ ZASADAMI I DOPIERO ZAKLADAJCIE BANY...

To taka moja goraca prosba...

Tytuł: Re: Tak byc niemoze...
PostNapisane: So mar 17, 2007 13:49 

zol. napisał(a):
Przed chwilka tj. 19:27 16.03.2007 dostalem bana... za co ? prawdopodobnei za zraszowanie...ale now yadmin widocznie niezna zasada panujacych...gdyz zraszowalem po uplywie jednej minuty ! i dostalem bana na 1h... przezyje to...ale,
DRODZY NOWI ADMINI ! ZAPOZNAJCIE SIE DOSTATECZNIE Z PANUJACYMI TUTAJ ZASADAMI I DOPIERO ZAKLADAJCIE BANY...

To taka moja goraca prosba...

Po pierwsze, to nie był NOWY admin , tylko VETO (ktory jest baardzo długo) A po drugie to . RASZ = BAN bez wczesniejszego uprzedzenia, takze po co ta sprawa ? Dostales godzinnego i mam nadzieje, ze to pomoże.

Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 11:48 

Tak,

Ja ci dalem Bana, nie pamietam dokladnie za co, ale banow za free nie rozdaje, wczesniej uprzedzam kickiem, jednak jak ktos raszuje po komendach o zakazie raszu lub upomnieniach do innych graczy, banuje od razu. Permy daje gdy ktos wyraznie czituje lub wyzywa ostro admina (nie tylko mnie).

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 22:25 

zaraz zaraz...z tego co mi wiadomo i z tego co wyczytale mw regulaminie serwera, to po uplywie jednej minuty mozna raszowac...wiec nie rozumiem dlaczzego owego bana otrzymalem....gram na tym serwerze nie od dzisiaj i pierwszy raz otrzymalem bana za rasz po uplywie minuty, jest to wyraznie napisane w regulaminie i dla mnie nie pojęte...

pozdrawiam

[ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1