Teraz jest Pn maja 28, 2018 8:53

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Admin
PostNapisane: Pn lut 26, 2007 10:59 

hmmm :) Drodzy parafianie, Witajcie :D

Nie no wiem,ze moze wypalam z tym postem ze tak to powiem z Dupy:P.
Ale pisze go z taka mala prosba o Adma dla 3 osob, rzecz jasna Ja Szoltisz i Zecior;]. Jestesmy na tym serverze non-stop :D ludzie sami sie nas pytaja o zmiany map czy bysmy dali rr. Gramy na Net linie juz dosc dlugo i znamy zasady wiec nie widze w czym moglby byc problem. Zreszta wszyscy nas chyba dobrze znacie :D zeby bylo kulturalnie... Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej(naszej) prosby :) :P

PozDro 4 All

KlUsEczNiK :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 27, 2007 23:06 

hehe, ja na killerach zbyt dlugo nie gram, ale za to intensywnie... :P

Szoltisz - jego widze na serwie ciagle ale pozostalych Panow chyba niebardzo ;))) pozatym Szoltisz troszku dzisiaj bynajmniej poraszowal wiec niewiem czy wie co to znaczy gra TP ;))) tak pozatym nie mam nic przeciwko ;) adminow powinno byc wiecej bo czasami na serwie cyrki sie dzieja...:(

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 28, 2007 1:41 

hmmm mowisz nas nie widac:D to rzeczywiscie chyba za krotko grasz;]

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 28, 2007 6:45 

moze pod innymi nickami panowie siedza...to mozliwe :], ale ogolnie jestem tego zdania ze kilku adminow powinno byc zwerbowanych. dlaczego ? odp. jest prosta tak jak napisalem w poscie wyzej - niezbyt czesto admini bywaja na serwie [ bynajmniej przez ostatni ok. tydzien ] a czasem jednak ich interwencja by sie przydala :)

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 01, 2007 12:10 

hmmm widze xal shoot i reszta ze niezbyt interesuja was takie temat...albo poprostu nie odwiedzacie forum ktore jak mi kiedys ktorys z was powiedzial "jesli chcesz miec adma musisz sie najepierw na forum udzielac"...widac nie trzeba skoro wy macie a nikt nie odpowiada na posta :) (wymienilem pierwsze nicki ktore mi przyszly na mysl, nie bojcie sie o reszczie tez pamietam :>:P)

Tytuł:
PostNapisane: So mar 03, 2007 20:42 

Prawda jest taka ze prawie zaden admin nie odpisuje na forum - co nie oznacza ze nie zaglada. Niewiem kto teraz ma admina ale fakt faktem ze jest icha malo. Na waszym miejscu sam napisalbym do killera z tym, kontakt do niego jest podany jak sie na server wchodzi. Wiem ze czesto gdy kota nie ma myszy harcuja, i wiele razy za to nie raz byly kary. Ale coz zrobic, jedni maja admina za zaslugi inni za to ze sa w killer.pl od dawna i kiedys cos soba reprezentowali a teraz tylko kiche sieja. Admini powinni sami powinni jakas spolecznosc stworzyc ktora by zagwarantowala na serverze spokuj i harmonie. Ale admini powinni byc powazni a nie dzieciarnia. Obecnie niepamietam kto jest adminem poza shotem i xalaxem ale z nich tylko xalax jest wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 06, 2007 17:41 

podpisuje sie pod zonatym :)

pozdrawiam

Tytuł: do zona
PostNapisane: Śr mar 07, 2007 17:36 

Zon prosze cie nie mow rzeczy o ktoreych nie wiesz....do xala nic nie mam calkowicie jest gitt ;] nie zaprzecze ci ,a co do zarzutow do mnie i do twojej osoby wypowedzialem sie 1h wczesniej...
Zdarzaja mi sie wpadki :] ale kichy nie sieje...a nieporzadek ejst tlyko dlatego ze osobiscie gram malo mature mam.....a reszta adminow jest w moim wieku takze podejrzewam ze maja ten sam problem czyli BRAK CZASU...niedlugo powinno sie ustabilizowac....
a co do mojego admina jak ty to okreslales ze mam go ze wzgledu na czas... :] W Twoim przypadku.. jest podobnie...po co admin ktorego nie ma nigdy....

Ostatnio edytowano Śr mar 07, 2007 17:50 przez shot, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: do kluchy :D
PostNapisane: Śr mar 07, 2007 17:42 

:] admin dla ludzi z klanu...lub ludzi ktorych znam i gram z nimi i znam ich zachowanie.... .To moje zdanie,a konkretnie odnoszac sie do was.. to dalbym bym 1-2 na tydz lub 2 na probe :] a poznijej by sie zobaczylo...
ale gadajcie z zonem..

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 07, 2007 18:14 

heh...no ja wlasnie napisalem maila do niego w tejze sprawie... "priv" ;) z tym ze ja takze nie mam czasu 24h na dobe...pracuje i tez mam pewne obowiazki... ale poadminowac moge, zawsze kiedy jestem, niewidze problemu...

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 08, 2007 17:16 

Ze mna ??? Ja juz zrezygnowalem z miech albo 2 temu, po co mi kierowac serverem i adminami skoro kazdy wszystko rozumial, skoro sie wszystcy kontaktowalismy i ustalalismy poza toba. Odszedlem, ale z wlasnej woli, wole spokuj niz ozerac sie i patrzec na to. Teraz sobie gram na luzie nie martwiac sie ze ktos cos powie czy zaraszuje, nie moja brozka. Ale obserwuje, widze, i nadal mam kontakt z killerem ze jak cos to mu wspomne kto pierdoli server. Co do ludzi fakt paru by sie przydalo adminow bo jak wiem po sobie nie kazdy ma czas. Ale jakies poszanowanie i reguly powinny byc. Admin jest nie dla servera, nie dla ludzi, ale dla porzadku !!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 09, 2007 18:43 

zgadza sie zonaty co do admina... tylko jak widac killera nie ma wcalena forum :[

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 17:33 

nie jestem przeciwny temu ale myśle że admin powinien byc odpowiedzialny a nie dostawac admina tylko za to ze gra non stop na tym servie. Zecior to gadula;p kluska wogole nie znam oprocz tak o tylko z gry pare razy, szoltisz to stats ;f tyle mam do powiedzenia ; ) mysle ze jescze ktos by sie przydal jako adm ale mhm ... powinniscie sie wykazac rozwagą, myśleniem, i odpowiedzialnościa a w jaki sposob ? to wasze zadanie ; ) pozatym ostatnia decyzje ma killer. pzdr gl & hf

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 21, 2007 20:16 

mi dajcie admina !! idealnie sie do tego nadaje !!

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 26, 2007 12:31 

hehehe :D xal jak zes ladnie podsumowal :D, haslo zecior to gadula rozjebalo mnie totalnie :P xD a mnie nie znasz bo juz tak nie maniacze jak kiedys, i nie nawijam jak zecior 24h na dobe ;] :P ale agree... :P Szolt to stats:D xD:P

[ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1