Teraz jest Wt gru 11, 2018 7:38

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prośba o odbanowanie !!!!
PostNapisane: Pt gru 29, 2006 11:21 

Generalnie każdy ma 2 szanse stąd ten temat. Zakładam go mimo iż nie powinienem bo po sobie wiem że ostrzegam, pisze poszczególnym graczon - NIE RASZUJ a on ma to w dupie a potem "proszę odbanujcie. Tu proszę wpisywać swoje prośby o odbanowanie w następujący sposób.

1.Real Nick (jaki był używany w grze.
2.Za co był ban.
3.SteamID
4.Od kogo był ban
5.dlaczego mamy zdiąć ci skoro znasz zasady a mimo to je złamałeś?

Tytuł: Flinton
PostNapisane: Pt gru 29, 2006 19:45 

1. Wtedy kiedy dostałem bana miałem nick: >>>FL!nToN<<< a aktualnie mam taki: `FL!nToN~
2. Bana dostałem za schodzenie na dół na mapie cs_italy a w granicach raszu można było schodzić tam ale od kolegi dowiedziałem się że na tym serverze nie można tam chodzić. Wtedy było już za późno, dostałem perma.
3.Moje STEAM ID: 0:0:12174690
4. Nie pamiętam od którego admina dostałem bana ale wiem napewno że nie był to shot 4. u ani Zonaty. To był raczej ten 3 admin.
5. Proszę o odbanowanie, dlatego że nie wiedziałem ze tam nie można chodzic Ale teraz będę pamiętał.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 30, 2006 19:07 

To jak odbanuje mnie ktoś??

Tytuł:
PostNapisane: Pn sty 01, 2007 13:59 

Zostaniesz odbanowany jak wroci killer z sylwka, czyli jutro moze pojutrze. Obecnie ze wzgledu na pewna afere gdzie jedni banowali a drudzy odbanowywali ta funkcja zostala odebrana wszystkim adminom i tylko po rozpatrzeniu pozytywnie prosby, wlaczamy, odbanowywujemy i sprowrotem blokujemy. Ty bedziesz odbanowany jak napisalem juz. Granice servera sa na stronie glownej ale nie ma tam wiekszosci mapek wiec postaramy sie to jak najszybciej zaktualizowac.

PS sorry za bledy ale dopiero co wstalem i mam kaca :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 03, 2007 16:44 

Odbanował mnie już ktoś? Próbuje wejść na server to pisze: You have been baned from this server! Jak już mnie odbanuje jakiś admin to proszę żeby napisał.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 04, 2007 17:05 

Słuchaj do dzis nie moglem zlapac killera, dzis do dopadlem i powiedzial ze po 18 jak bedzie na chacie zdejmie ci go.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 05, 2007 21:11 

Mój Nick To WyM!@T@M
Bana dostałem na mapce Italy nawet nie wychodząc z budynku nie raszowałem bo gram na tym servie ponad rok i znam zasady teraz bana niby na stałe dostałem.Sorryy ale za nic.
Ban naturalnie od Żonatego co grałem z nim wiele razy wiec powinien mnie kojkarzyć.Mogłeś najpierw uprzedzić albo ostrzec to bys wiedział że nic nie zrobiłem,a tak zbanowałeś mnie na stałe za to wielkie dzięki.
Jakbyś mógł mnie odbanować to plz.Moje ID to : STEAM_0:1:3093512

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 11, 2007 18:16 

Niewiem co to ma znaczyc "Ban naturalnie do Zonatego" ale Zonaty jak dobrze wiem nie daje banow na lewo i prawo, najpierw prosi a potem banuje. Wiec za darmoszke bana nie wylapales bo jeszcze nigdy w zyciu nie dalem bana bo kogos nie lubie lub niepodoba mi sie jego zachowanie bo wszyscy statsiarze na servie mieli by bany. Jak juz napisalem najpierw prosze potem banuje. Jezeli ja ci go dalem to na bank musiales zlekcewazyc moje prosby i olales zasady. A skoro wspomniales ze grales dlugo na tym servie i mimo to tak postapiles, nie widze sensu zdejmowania go. No ale masz prawo do odwolywania sie u killera.

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 11, 2007 20:13 

Moim zdaniem to jest żenujące. Znam bardzo dobrze zasady na tym serwie i wiem jak grać.Jeżeli zrobiłem coś źle to może jak pisze na początku kick albo ostrzeżenia a w kolejności Ban. Sam postepujesz nie według zasad. Postępujesz nie fair. Nie musisz mnie odbanowywać jeżeli zrobi Ci to jakąkolwiek przyjemność.

Tytuł:
PostNapisane: So sty 13, 2007 23:14 

Zonaty napisał(a):
Jak juz napisalem najpierw prosze potem banuje. Jezeli ja ci go dalem to na bank musiales zlekcewazyc moje prosby i olales zasady.

Czytaj ze zrozumieniem.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 16, 2007 18:23 

A Za kogo ty się masz za jakiegoś Boga?? Że nie popełniasz błędów? Na dodatek jesteś uparty i nie możesz uwierzyć mi na słowo. Jak mówie że nie miałem ostrzeżenia bezpośrednio od CIebie słownego ani uprzedzonego kikiem to tak było.Znam Cie i wiem że jesteś adminem to chyba bym Cię posłuchał prawda?? Przecież celowo nie chciałem dostac bana.Musiałbym być nienormalny skoro codziennie siedziałem na tym servie. Dlatego proszę jeszcze raz o odbanowanie mnie,a bd przestrzegał zasad juz zawsze.

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 17, 2007 12:22 

Zdejme ci go dzis lub jutro jak bedzie killer bo on w srody raczej nie jest w domu tylko w trasach. Co do upomnien to troche to zmienilem bo nie pisze teraz ostrzezen kolorem na glownym ekranie tylko na dole say adminem by innym nie przeszkadzac w grze i prawdopodobnie nie zauwazyles tych upomnien. Nie, nie jestem bogiem ale po prostu czasem mam dosc jak pisze 40 razy a mimo to ktos to ma w dupie i prosze nie osadzaj mnie tylko zrozum ze czasem tez chce pograc a duzooo ludzi mnie tego pozbawia.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 19, 2007 11:53 

OK .Dzięki Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N sty 21, 2007 9:14 

Czyżbys o mnie zapomniał??

Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 24, 2007 14:02 

Fajnie że maiłeś mnie odbanować czekam juz 2 tydzien

[ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1