Teraz jest Pn lut 19, 2018 8:48

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 1 min
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 19:09 

zmiencie ta zasade ze po minucie mozna raszowac !! bo ja raszuje po minucie i bana dostaje ;] gg thx (30.10.2006 19:09)

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 30, 2006 19:26 

teraz sie wypowiem do tego tematu ponizej, xalax idz na policje i powiedz ze kmietek raszuje(spisza zeznania i postawia mnie przed sadem) !! a co do osoby ktora mnie odbanowala to (wedlug) mnie dobrze sie zachowala odbanowujac mnie, bo wie ze to jest TYLKO GRA i kazdy ma prawo w nia grac. I na koniec (zasady sa po to zeby je lamac) :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 31, 2006 15:20 

(31.10.2006 15:18 ) dostalem bana za flodowanie :D w zasadach serva nic o tym nie jest napisane... <hahaha>

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 01, 2006 13:03 

Kmiecio zasady sa po to by je lamac by jestesmy po to by osoby lamiace wywalac. Co do twoich kontaktow z innym adminem nie ma nikt pretensji do ciebie. To jeden admin podwazyl drugiego i za to jest jedna kara - strata admina. Teraz nikt nie ma funkcji UNBAN wiec nikt cie juz nie odbanuje za twoje zachowanie. Widze ze cos cie pierdollo i jak kiedys mozna bylo z toba pograc tak teraz szukasz zaczepki, inni sie z toba pierdola i cie ostrzegaja mnie to juz wkurza ze lekcewazysz wszystko i ja sie nie bede z toba cackal tylko wywale cie mimo iz jestes moim starym znajomym i bedzie spokuj.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 16:07 

Znt Ty juz banowac mnie nie musisz :) xalax spelnij swoje marzenie i dal mi perma:) (pewnie teraz siedzi i wali sobie konia z podniecenia:)) admin ktora zdjol mi bana nie wiedzial o zaistanilej sytuacji wiesz prosze o nie zabieranie mu adma, "kazdy uczy sie na swoich beladch" (thx sailent, spoko jestes). I tak poza tym to mi nic nie odpierdala, nadal mozna ze mna pograc, tylko poprostu gram 4fun i czasami trzeba zraszowac bo nie ma sesnu biec dookola mapy jak moge to zrobic szybciej i skuteczniej raszujac :) (bo nawet jak juz pobiegne dookola to akurat przybiegne na wybuch bomby ktora jest ustawiona na 30 sec) i tak koniec tych calych glupot dzieki za gre na servie killer.pl, pozdro dla spoko ludzi odwiedzajach serva i chuj w dupe xalaxowi !! GG THX CYA

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 17:21 

zal mi cie ^^

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 17:22 

a propo dzis pan Kmietek dostał kolejnego perma za rasz widocznie nie uczy sie na błędach ... Tymrazem jednak to nie ja dałem perma lecz Veto który razem ze mną grał na servie w tym czasie ... a co do Kmietka i jego kulturalnych wypowiedzie nie mam komentarza - to samo za siebie świadczy ...

[ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1