Teraz jest So paź 20, 2018 2:02

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: shot.4.u:::killer.pl - perm ?
PostNapisane: So lip 29, 2006 14:31 

You have been kicked and banned permanently by the server op.
Kicked and banned. <--- Perm za śmianie się :)

shot.4.u:::killer.pl : menotrku mzoesz w 2 strone biez freez zero NOOBeczku awp <---- admin nazywający doświadczonego gracza "NOOBeczkiem"?

Śmiałem się z tego, że strzelają do mnie z respa w tym shot zabił mnie raz z respa, a admin nie reaguje, następnie napisałem ze śmiechu, że "leże" wtedy shot slayował mnie na początku rundy ze słowami "to lez" a pod koniec mapy dał mi perma. :) pozdrawiam :] Może ktoś odpowie mi na ten temat, mam nadzieję, że ktoś bardziej ogarnięty, np. Żonaty, a może nawet sam Killer :) byłbym wdzięczny...

Tytuł: :]
PostNapisane: So lip 29, 2006 14:55 

Ty jestes doswiadczony hahaha :]. Zobacz czy permika masz ? czy na czas?(....).Smieszny jestes xawierku naprawde. powiem tak:
AWP_MAP
Freez 0 (ustawiony byl) nikt nie zabijal odrazu a czas na wziecie awp byl strzal byl po 2-3 sec . Koniec tematu .twoja pikne zachowanie na serwie zostalo nagrodzone poprostu :] mam nadziejeje ze Cie na servku juz nei zobacze a jak zobacze to sie bardzoo pilnuj. papa pozdr.
TEMATu KONIEC

Tytuł:
PostNapisane: So lip 29, 2006 16:23 

W sumie nie znam sytuacji ale shot to doswiadczony admin ktory razcej permow nie rozdaje na lewo czy prawo. Czaowki daje dla upomnienia i we wszystkich chyba przypadkach sluszne.

Tytuł: aheuaehuaheua
PostNapisane: So lip 29, 2006 20:12 

1. Shot, myślisz, że masz doczynienia z tą samą osoba co rok temu ? Gdybyś nie miał władzy na tym serverze nikt by Ciebie nie bronił -.-
2. Widziałeś co napisałem w poście "permanently ban" - tak miałem napisane w konsoli, może Ty masz lepsze oczy i dostrzeżesz tam jakąś wskazówke o ograniczeniu czasowym. :]
3. Jeśli 2 sek po podniesieniu awp kiedy uciekam za ściane to nie jest strzał z respa i tak się powinno grać? Gdybym Ciebie zabił w ten sposób to bym poleciał jak orzeł.
4. Nie obraziłem Cie na serverze ani razu, Ty wręcz przeciwnie.
5. Może i zasłużyłem na jakąś kare, ale Ty się ze mną bawiłeś... Slapowałeś mnie na respie dwukrotnie, a na koniec jak już nic nie mówiłem, bo dałem sobie spokój - zostałem nagrodzony banem... Zrozumiałbym kicka, wytłumacz mi to... ja nie ogarniam...
6. Kiedy Ci powiedziałem, że napisze o tym na forum, bo tak być nie może odpowiedziałeś "nie ma sprawy, jestem tam moderatorem :)"

Tytuł:
PostNapisane: So lip 29, 2006 20:30 

imo skoro mentor tak mowi to ja mu wierze , niestety z wlasnego doswiadczenia wiem ze sa tacy admini ktorzy czuja antypatie do pewnych graczy, tak to moze byc w waszym przypadku. To jest tylko moje skromne zdanie.
Pozdrawiam !

Tytuł: hah
PostNapisane: N lip 30, 2006 18:04 

n4p kiepsko mnie znasz a sa tacy admini i ja osobisice tez mam ludzi ktorych lubie bardziej a ktorych mnie to jest dosyc logiczne... .PODEJRZEWAM ZE ty tez.
Xawier ja Ci powiem tak za darmo banow nie rozdaje.Bo jakbym rozdawal za darmo to tkaich wpisow mialbym juz mnostwo i adminenm bym juz dawno nie byl.W kilerze jestem 3 rok juz od poczatkow mojego grania w1.6 tyle samo mam adma.Wiec nie ucz mnie adminowac,bo to jest ostatania rzecz jaką mozesz.DOstales ze wzgledu na twoje zachowanie do mojej osoby.. .Kickow nie daje,a baniki sa na 5min.Jezeli to ejst naprawde perm i nei mozesz wejsc to napisz do mnie.Bo za takie cos perm sie nie nalezy to prawda.Na przyszlosc uwazaj jak sie odzywasz..i do kogo.Jeden pusci plazem drugi zareaguje.
Myslalem ze skonczymy ale ok.Mysle ze tyle starczy.

Tytuł: i..
PostNapisane: N lip 30, 2006 18:07 

co do modertora to nie o to chodzilo .... zle zrozumiales.. .Smieszy mnei tylko Twoje podejscie do tej gry..i tylko GRY. To tyle wyjasnien.
powodzenia.

Tytuł:
PostNapisane: N sie 13, 2006 21:23 

http://worldof.leufven.se/logo.php?text ... &x=83&y=29
CALA PRAWDA O SZOOCIE

Ostatnio edytowano Pn sie 14, 2006 11:24 przez ls!, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: N sie 13, 2006 21:27 

...

Ostatnio edytowano Pn sie 14, 2006 11:24 przez ls!, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N sie 13, 2006 21:35