Teraz jest Śr lut 21, 2018 18:21

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: pogrywanie
PostNapisane: N mar 11, 2007 22:39 

chcesz pogrywac to pogrywajmy porosze wszystkich zbey wypowiedzieli sie na temat towjego postu na mnie ..
Nie jestem idealem ale wypracowalem sobie pozycje na kilerze...i nie dopuszcze zeby ktos mi jezdzil na serverze dlatego sie denerwuje

Tytuł:
PostNapisane: N mar 11, 2007 23:24 

Siemka
Shot mnie prosil o wypowiedz wiec pisze :) Mialem dluga przerwe ale od 2 tygodzni gram na kiler w dzien w dzien i to co zauwazylem to to ze zatko jest tam admin a jak jest to shot :) Ogolnie niemam zastrzezen do shota ale musze przyznac troszke racji zonatemu jak gram na serwie i wbija shot to zawsze zmienia mapke na taka jaka mu sie podoba :) Ogolnie spox admin :) JAk jusz pisalem zatko jest admin na serwie wiec mam pytanko do zonatego :) Dalo by rade dac mi admina ?? Zonaty znasz mnie mialem kiedys adma na kiler i niebylo namnie chyba skarg :) pozdro i czekam na odp. zonaty :))

Tytuł: no1
PostNapisane: N mar 11, 2007 23:43 

Gram na tym serwie od nie pamiętam kiedy i swojego czasu ( bardzo dawno temu) bywali na nim admini i był tam porządek, teraz jedyną osobą mająca tam admina i pojawiająca się jest shot. Wiec jakiekolwiek pretesje z strony żonatego są dla mnie kuriozalne. Opierd*** się łatwo, ale adminować się nie chce ? Ludzie są jacy są, i jako ze gram tylko i wyłącznie na tym serwie nie grając mix-ów to wiem jakie Zoo robi się tam gdy nie ma Adma. I nie dziwie się ze shot daje bana czy kikuje z Serwa, bo ludzie się przyzwyczaili do tego ze można robić co się chce a małe „TP” kolo nazwy gówno znaczy bo i tak nikt nie pilnuje….. Tak że nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do sposobu adminowania shota :)

BTW. Żonaty zamiast mieć pretensje do niego skoro jesteś „head adminem” bo killera nie ma prawie wcale …. Zainteresował byś się tym żeby zaprowadzić porządek na serwie i ludzi którzy będą tego pilnować a nie zwalać wszystko na shota i mówić jaki to on jest straszny. Jedyny się pojawa jedyny qwa adminuje a ty do niego masz pretesje ….^^ Lol ciekawe to jest.

PS. Teraz dostane perm bana ? ^^

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2007 6:40 

sama prawda, ale ostatnio pojawil sie drugi admin ;) [ odziwo... ] ale to i tak za malo...

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2007 16:51 

HAHAHAHA poge tylko polewac z waszych wypowiedzi bez kitu, a z shota juz tym bardziej. Tez moge zaraz zawolac swoich znajomych i od reki tez moga napisac to i owo. Gdzie byliscie wczoraj, tydzien temu, miesiac temu ???? Shot robi prywatna wojne niby nic niby wrocka. Ale po kolei bo widze ze topic stal sie trendy :D Shot zawolaj jeszcze pol klasy :D

1. Nie neguje obecnosci shota
2. O zebraniach nie bylo w 5 minut powiedziane tylko z pewnymi wyprzedzeniami i shot dostawales te wiadomosci bo sam mialem z toba kontakt + osoby ktore takze mialy kontakt prosilem o natychmiastowe przekazywanie informacji.
3. Twierdzisz ze szkola, ok, ale to byly niedziele, godziny wieczorne i zazwyczaj 30 min do godziny.
4. Nie jestem adminem wszytsko wiedzacym i wszechwiedzacym, tylko takim ktory chcial (nie czytam ma) miec porzadek i harmonie wsrod adminow.
5. Sam uwazam ze ilosc adminow powinna byc zwiekszona.
6. Gdy mialem admina gralem na servie, moze nie tyle co inni ale gralem.
7. Bylem (nie czytac jestem) od adminow, jak moglem dac admina komus kogo nie znam a wyslal mi maila typa "czesc jestem taki i taki chcialbym admina" - prosze was, chyba mowimy tu o powaznych osobach. Owszem ostatnio wchodzac na skrzynke dostalem 2 powazne maile jakies 2 tygodnie temu wiec je killerowi wyslalem zeby podiol decyzje, i niewiem jaka zapadla ale moge sie domyslac.
8 Teraz pisze na forum, wczesniej pisalem z shotem wiele razy na steamie gdy cos mi nie pasowalo lub bysmy wkoncu doszli do porozumienia. Zazwyczaj konczylo sie to - ok panie wszechadminujacy. Wiec ironia byla czesta niewiem czemu w slownictwie waszego ziomka, a nic sie nie zmienialo. Teraz z nim kontaktu nie mam zadnego wiec pozostalo forum moze na to zaeraguje.
9. Nie twierdze ze vot to zly pomysl ale w momencie gdy na 10 osob jest remis to wciaz pozostaje pol ludzi ktorzy chca grac grana wlasnie mape ale tu odpowiedzcie sobie sami.

10 .Nie w glowie mi wywolywanie awantur tylko harmoni jaka powinien prezentowac admin, nie dac sie prowokowac i z admina korzystac wtedy gdy trzeba a nie zeby pokazac HALO TO JA ADMIN. Slucham shot moze powiesz cos o moim adminowaniu poza tym ze malo gralem ale czy ja kiedykolwiek mialem pretensje do kogokolwiek o czaas ????

http://radioatmosfera.xt.pl

Tytuł: rep
PostNapisane: Pn mar 12, 2007 18:24 

Poprosilem kilka osob o wypowiedzenie sie na ten temat.Nie prosilem o pozytywy na mnie tylko o opinie.....przynajmniej znam sporo ludzi z serva w przeciwienstwie do Ciebie :] Ty jak wejdziesz na server pod nickiem Zonaty to polowa podejrzewam ze nie bedzie wiedziala kim ty jestes...
Wracajac do Twoich zarzutow...
Poczulem sie urazony Twoimi spekulacjami ze jestem adminem tylko ze wzgledu na moj staz w klanie.....Jako wazna osoba w klanie powinienes pogadac ze mna 1 na 1 a nie odrazu na forum...zreszta TObie czesto sie to zdaza..Dzialanie na moja szkode za plecami...Osobsicie nie czuje sie niekometentnym adminem...co nie znaczy ze mi sie to nie zdaza...

2,3.Jakby ktokolwiek mi powiedzial z ejest zebranie tego i tego trzeba byc to by byl albo dal konkretne wyjasnienie jakbym naprade nei mogł...NIKT KOMPLETNIE nikt do mnie eni napsial w tej sprawie... .Po 2 zon moje gg masz ja towjego nie mam bo ty zmieniasz je :]...po 3 jetsem na friednach .STEAM mi sie dopala automatycznie z windowsem..takze firendy dzialaja jak mnie nei am to no i tak mzoena zostawic wiadomosc...
4.Masz porzadek miedzy adminami..., tylko czasem zdazaja sie roznice zdan...i chwilowe zawachania...ty bez wachania podsumowales moja cala adminke zwlaszcza ostatnio rok...i podwarzyles moja opinie...
5.Liczba adminow pewqnie ze musi byc wiekszona ale o osoby znajace serv i dojrzale...ale co ty mozesz sie wypowiedziec an ten temat jak nie grasz... ja cie bez wachania moge powiedziec... komu dalbym komu nie....przykladem najblizszym jest no1 grajacy szmat czasu na servie,osoba dorosla i powazna....Ty jego prosbe oceniles negatywnie.

Klese to ukazales w mailu do mnie Brawo...ale nie wazne..

9. W tym moencie nie zmieniam mapy,...jak ejst priae caly server bez zapowiedzi bardzoo zadko..
10.cwaniaczku nie dajesz sie prowokowac pobadz na servie tlle co ja to zobaczymy czy sie nie dasz sprowokowac...

Co do twojego adminowanie nie wypowiem sie bo eni pamietam cie jako admina :]
pozdro zon

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2007 23:08 

Oj shocik ale ty pod publike jedziesz, no nie moge po prostu sie nadziwic. Ale jeszcze zeby to byla prawda to ok ale zaslaniasz sie takimi klamstwami ze az nigdy bym cie o ot nie podejrzewal, moze dodaj jeszcze ze jestem ojcem Anety Krwaczyk i bedzie ok.

Moje spekulacje wyniknely z twojej wypowiedzi ze masz admina za staz, a potem killer sam dorzucil ze jest juz od tak dawna wiec prosze nie mnie o to oskarzac. Ty smiesz mi zarzucic ze ja na forum pisze niz z toba ???? Stary wez ochlon albo wez tabletke jakas na skleroze, mialem twoje gg i rozmawialismy, potem brak kontaktu to po co mi ktos z kim nie utrzymuje go ?? norma, wylecial z listy. Na tsie codzienie bylem wiec nie mow ze od ruskiego roq bo na to to sa swiadkowie. Friend ???wszystkie sprawy administracyjne i dodtyczace twojego zachowania ktore wedlkug mnie adminowi nie przystoi pisalem ci, malo gadalismy na steamie ??? Wogole, przypomniec ci je ??? czy moze az do takich brudow nie bedziemy sie zaciaga ??? Powstrzymam sie liczac na twoje sprostowanie, bo wiele z toba przegadalem na steamie i niegdy na forum skoro, mialem do ciebie to ci pisalem wiec nie sraj mi ogniem ze teraz cos robie. A co ja za twoimi plecami robie ??? Jedno mi wypominasz ze ja ci 20 razy zwracalem na cos uwage a ty nadal swoje wiec skoro mnie masz w dupie powiedzialem killerowi, no wkoncu to nie twoj server. I to byl jeden przypadek wiec prosze nie rob z siebie idioty wyssanymi z palca oskarzeniami.

Nie interesuje mnie to czy ktos kojarzy czy nie, wiele razy gralem pod innymi nickami i wiele razy sam to widziales, a mialo to na celu sprawdzenie was jak i tych buszujacych myszy jak kota nie ma.

Na jedno zebranie sam cie zapraszalem przez steama to napisales "nie mam czasu jak cos powiesz mi pozniej". W czasie spotkania grales na zagranicznym serverze.

Roznica zdan w twoim przypadku byla zawsze. Tylko teraz ze zrobilem porzadek na gg i we friendach nie mam cie a nawet jakbym mial to i tak przypuszczam ze skonczyloby sie to jak zawsze.

Owszem dalbys, swoim ziomkom (prosze sie nie obrazac), tylko ze jak napisalem chcialem ludzi powaznych na serverze a po mailach nie byly one powazne. A wtedy adminow bylo chyba 5 czy 6 Ja, ty, veto, killer (jeszcze grywal), woyo (chyba ale nie jestem pewien) i wiem bo przy mnie to bylo, 2 osoby z HNL dostalo.

Klase w mailu ??? no nie wymiekam ?? jak mam rozumiec ze napisales cos w 1 mailu "chcesz pyskowki to bedziesz ja miaaaaalllll" czy jakos tak ale wiem ze koncowka przeciagnieta, a 2 mail "ZONATY KOCHAM CIE, KOCHAM WAS WSZYSTKICH"(nie wcisnol mi sie shift, bylo duzymi literami). Idiote robisz ze mnie czy z siebie ???

Nie jestem cwaniakiem a ty nie szczekaj tu z takimi textami, nigdy nie dalem sie sprowokowac, wielu bym wywalil ktorych lubie i nienawidze ale puki nie zlamali zasad nigdy nawet kicka nie dalem, wiec plyn.

To byl ostatni post z mojej strony bo widac ze nie tylko nie rozmawiam z powazna osoba ale i jeszcze z klamca.

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 13, 2007 8:36 

btw: ja juz sie tu nie wypowiadam bo niewiem co sie dzialo wczesniej...

ps. nie jestem z niczyjej klasy - jestem niezaleznym pracują cym czlowiekiem ;)

pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 17:29 

Extra Admin jeden z 2 najlepszych. Potrafi łatwo szybko i bezboleśnie zapanować na servie.Nie żeby dawał odrazu bany na lewo i prawo tylko najpierw przed tym ostrzega. Trzyma sie zasad i regulaminu. Przyjemnie gra sie na servie wiedząc że gra sie z nim.Pozdrawiam i gratulacje dla Ciebie shot oby tak dalej.

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 21:29 

HAHAHAHA

Widze, ze temat mojego ulubienca jest trendy, wiec doddam cos od siebie (postaram sie w prosty sposob napisac, co mnie boli)

shoot ktos lize ci dupe = jest spoko

ktos ma inne zdanie=BAN

Aha shoot Zonaty jest ostatnia osoba ktorej mozesz cos zarzucic jesli chodzi o adminowanie.

Sram na to czy dostane bana na forum... perma na serwerze dalej mam, ale lapcie fani shoot'a
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 21:32 

Post trafiający w same sedno ;]

Tytuł:
PostNapisane: N mar 18, 2007 21:34 

Mirek japa pokazac twoich znajomych ??

FLAME ON !!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: N mar 25, 2007 16:34 

Powiem tyle...Zonaty, przyznaje racje, nie rozpisujac sie na ten temat. I sorry za inne "zdanie" lecz wtedy było ono prawdziwe, teraz już nie.

[ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1