Teraz jest So paź 20, 2018 1:48

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Admin "Zonaty" skargi/pochwaly
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 19:47 

Skargi/pochwały i opinia innych na temat tego admina.

Ostatnio edytowano Śr mar 29, 2006 19:55 przez woyo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 29, 2006 19:55 

niemam pytan ani odpowiedzi nic dodac nic ujac admin pierwsza klasa !!

Tytuł: shot
PostNapisane: Śr mar 07, 2007 15:51 

Pytanie glowne czy to odwet... nie jestem dzieciakiem zeby sie wypierac takze nei zaprzeczam

Nigdy na swoich nie donosze...zwlaszcza ze znam dlugo ale jak reposta to reposta

ADMINOWI temu JAK jest na servie nie mam nic do zarzucenia......SLOWO KLUCZ "JAK JEST NA SERVIE"
GDZIE TY JESTES GDY LUDZIE RASZUJA....GDZIE JESTES GDY JEST NIE PORZADEK....gdy Cziterzy przychodza..........
Ja nei jestem idealny ale Oddany servowowi z calego czasu na granie w cs ponad 3/4 poswiecam na granie i pilnowanie na kilerze.....Ciebie jak zobacze to swieto. Dla Ciebie ten servb jets raczej obojetny i taka jest prawda podjales sie funkcij rozdawania adminow i moderatorea forum ale co ty wiesz o tym serverze o ktroego sie "troszczysz"...nie dbasz o niego i jakby nie bylo nikgoo na servie to nawet bys nie zauwazyl :]
to tyle

Wbijasz sie raz na rok i pozniej komentujesz... co z tego ze z 200 osob 5 mnie zjedzie...i powie ze zlym jestem adminem..ale jestem dla tych 195..

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 12, 2007 23:16 

Ja kochaniutki bylem jak sam wspomniales od adminow a wy byliscie od serva. Wiec moglem wejsc i wchodzilem od czasu do czasu. Ale w glownej mierze bylo pilnowanie was i nie ja sie prosilem o te fuche ale widac mialem wiekszy kredyt zaufania niz ty co jak widac nie moze ci to dac spokoju. Szkoda tylko ze wczesniej nic nie napisales gdy miales gg, gdy mialem cie we friend lub na tsie. Tylko teraz jak ja nie mam i nie chce miec kontaktu z toba i zwrocilem ci na "Stare" bledy kolejna uwage, ty sie czyms takim wysmetniasz i to jeszcze klamstwami niektorymi. W . W . W . Z A L . P L .

[ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1