Teraz jest So sie 18, 2018 17:27

Strefa czasowa: UTC + 1

[ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: BANY
PostNapisane: N mar 19, 2006 16:45 

piszecie kto wam dal bana i zaco. niema mozliwosci pisania zanic bo napewno tak niebylo. 1 zasada admina"AADMIN MA ZAWSZE RACJE" 2 zasada "JESLI JEJ NIEMA PATRZ ZASADA 1" ZYCIE jest brutalne =]

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 16:16 

...

Ostatnio edytowano N kwi 02, 2006 11:43 przez Lo5iuni0, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 28, 2006 18:52 

Prosze o odbanowanie !!! Naprawde nie zrobiłem nic złego ... :(

Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 28, 2006 18:52 

kumple ci mowia dobrze a z respa strzelales i to strzelales beszczelnie domnie wiec wiem chyba ze szczeliles :> po 2 t nie byl jedyny strzal bo strzeliles z primary wepon co widzal moj kolega z klanu VETO i niewypierdaj siebana ci zdejme ale to tylko ze prosil mnie oto twoj kolega pozdro za jeszcze jakies zlamanie zasad bedziesz karany jestes na czarnej liscie :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 31, 2006 18:15 

Woyo... Juz 2 raz mnie banujesz... za 1 chociaż wiedziałem za co a teraz ? prosilem cie 10 razy zebys sprawdził czy gosc nie ma czita i za to dostałem bana tak ?? :/ ehh :shock:

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 31, 2006 19:25 

Lol.. rotfl.. Fag.. Dostalem bana bo za dobrze gralem potwierdzilo sie moje pierwsze wrazenie co do tego ze serv Suck Balls a admin(woyo jak sie nie myle) tez boski .. n/c poprostu najbardziej mi sie z mojej wizyty na tym serv podobala gra na mapie typu aim z freezetme ustawionym na 8 sek that was so clever..
a i jeszcze na poczatku ostrzezenia za rasz gdy wybieglem troche razem z adminem a jak jakis gracz zwrocil uwage to wiekli admin napisal no to co .. (n/c) a ja dostalem jak on to ujol zolta kare(chyba mialo byc katke ale nie wnikam) a a fakt ze na serv niektorzy wyzywali miedzy innymi (i/lub innych) mnie i to uchdzilo plazem to juz pomine .. ogolnie fajno AAA i bym zapomnial MOTD boski jak napisany w notatniku prawdziwie Pr0 .. serv super moze i lepiej ze dostalem bana nie bede mial szansy na powrot do tego (excuse my french) "burdelu"..
pozdro i trzymajcie tak dalej odwalacie poprostu "swietna" robote
KeeP it ReaL ftw.

Tytuł: Dzieki za bana
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 17:11 

gram juz spory czas i dostalem bana od kogo nie wiem przez tego bana opuszcze sie w rankingu dzieki za to z gury !!!Podejzewalem ze jestescie w pozadku ale widocznie sie mylilem narty!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 17, 2006 19:11 

cześć - generalnie nie gram na killerze ale brak wychowania jednego z adminów spowodował ,że muszę się wpisać. Dostałem bana zdaniem admina rush - admin ma zawszę rację. Grałem dopiero 3-4 raz na tym serwie i uznałem ,że skoro serw nie ma ustalonych stref rushowania a moja drużuna dramtycznie przegrywa to admin ustala granice rushowania.

Najpierw gdy ktoś zwrócił mi uwagę - chciałem spojrzeć na zasady - ani /zasady , anu /rules nie działało. Na to admin(prawdopodobnie) bo on mnie żegnał banem udzielił mi pomocy proponując aby wpisał /debil.

Dalej na mapie cbble broniąc b wszedłem w drzwi i zdjołem jednego terroryste po czym raźnym krokiem ruszyłem po zdobyczne AK.

Admin nie raczył dać mi nawet slaya - nie mówiąc o jakiejkolwie uwadze na temat mojej gry tudziesz obowiązywania stref rushy.

Na wszystkich cywilozowanych serwach a za taki miałem killer.pl za rush jest najpierw slay a granice rushy są znane graczom. Tutaj spotkałem się pierwszy raz z takim podejściem do gracza- oczywiście ktoś kto zajmuję się tym serwerem może traktować ludzi jak /debili i jak tak jest prosze bardzo to jasno określić. Jak nie prosze o zdjęcie bana.

Nie potrafię określić kto mi go dał bo jedyne co mi napisał to ,że mam bana.

Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 25, 2006 19:02 

prosze o podanie steam id a to co do ostatniego posta szwadrom po 1 pisze sie z góry po 2 freeza nieda sie ustawic na 8 sekund wiec nieklam !

Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 26, 2006 14:46 

na szczęście to nie był perm. poza tym nawet nie o to chodziło. cieszę się ,że dostałem odpowiedź i życzliwie radzę zapanować nad adminami bo killer leci w dół.

[ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1